Компанія DаtaGrid, заснована вихідцями з Університету Кіото, розробила алгоритм для створення зображень людей, які не відрізняються від фото на сайтах онлайн-магазинів одягу. Моделі "одягаються" в будь-який одяг і приймають типові для рекламних фото пози на тлі білого задника з характерним освітленням, повідомляють Патріоти України.
У кожної фотографії роздільна здатність 1024 на 1024 пікселів. Оглядачі Futurism називають зображення моделей "найбільш реалістичними, що ми коли-небудь бачили".
Як повідомляється, в основі створеного DataGrid алгоритму лежить генеративно-змагальна нейромережа, що складається, як правило, з двох частин: одна вчиться створювати зображення, а друга намагається визначити, реальна фотографія чи ні. Коли "арбітр" починає плутати штучні зображення зі справжніми, навчання вважається успішно пройденим.
У DataGrid відзначають, що їх розробка буде комерціалізована вже найближчим часом: передбачається, що першими клієнтами компанії стануть онлайн-магазини одягу та рекламні агентства, які отримають можливість істотно економити на послугах живих моделей і фотостудії.
В Україні територіальні центри комплектування та соціальної підтримки можуть накладати штрафи на військовозобов'язаних громадян, які порушують правила мобілізації. Розповсюджені ситуації, коли ТЦК та СП вимагає оплатити штраф, але видає для цього лише ...
В Україні щорічно змінюються вимоги до страхового стажу для виходу на заслужений відпочинок за віком. Так, для того, аби вийти на пенсію в 60 років, людина має набути щонайменше 32 роки страхового стажу (роком раніше — 31 рік), у 63 роки — за наявності...