Компанія DаtaGrid, заснована вихідцями з Університету Кіото, розробила алгоритм для створення зображень людей, які не відрізняються від фото на сайтах онлайн-магазинів одягу. Моделі "одягаються" в будь-який одяг і приймають типові для рекламних фото пози на тлі білого задника з характерним освітленням, повідомляють Патріоти України.
У кожної фотографії роздільна здатність 1024 на 1024 пікселів. Оглядачі Futurism називають зображення моделей "найбільш реалістичними, що ми коли-небудь бачили".
Як повідомляється, в основі створеного DataGrid алгоритму лежить генеративно-змагальна нейромережа, що складається, як правило, з двох частин: одна вчиться створювати зображення, а друга намагається визначити, реальна фотографія чи ні. Коли "арбітр" починає плутати штучні зображення зі справжніми, навчання вважається успішно пройденим.
У DataGrid відзначають, що їх розробка буде комерціалізована вже найближчим часом: передбачається, що першими клієнтами компанії стануть онлайн-магазини одягу та рекламні агентства, які отримають можливість істотно економити на послугах живих моделей і фотостудії.
Суд у Львові визнав винною акушерку обласної клінічної лікарні Анну Федорчак, яка під час нічної зміни вдарила свою колегу металевими інструментами для пологів. Про це пише ZAXID.NET з посиланням на вирок суду, передають Патріоти України. Інцидент став...
2025 року в Україні підвищення пенсій торкнеться лише тих, хто досяг встановленого вікового порогу. Йдеться про доплати за вік, на які може претендувати більшість пенсіонерів. Граничний розмір такої надбавки становить 570 гривень. Про це пише видання O...