Компанія DаtaGrid, заснована вихідцями з Університету Кіото, розробила алгоритм для створення зображень людей, які не відрізняються від фото на сайтах онлайн-магазинів одягу. Моделі "одягаються" в будь-який одяг і приймають типові для рекламних фото пози на тлі білого задника з характерним освітленням, повідомляють Патріоти України.
У кожної фотографії роздільна здатність 1024 на 1024 пікселів. Оглядачі Futurism називають зображення моделей "найбільш реалістичними, що ми коли-небудь бачили".
Як повідомляється, в основі створеного DataGrid алгоритму лежить генеративно-змагальна нейромережа, що складається, як правило, з двох частин: одна вчиться створювати зображення, а друга намагається визначити, реальна фотографія чи ні. Коли "арбітр" починає плутати штучні зображення зі справжніми, навчання вважається успішно пройденим.
У DataGrid відзначають, що їх розробка буде комерціалізована вже найближчим часом: передбачається, що першими клієнтами компанії стануть онлайн-магазини одягу та рекламні агентства, які отримають можливість істотно економити на послугах живих моделей і фотостудії.
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...