Після 2014-го нових працівників майже перестали набирати, бо почали переводили досвідчених авіадиспетчерів з окупованих територій. Про це розповів авіадиспетчер аеропорту "Бориспіль" Олександр Серветник, повідомляють Патріоти України.
"У Національному авіаційному університеті всі студенти носили форму – синій піджак, погони з літерою С. Мати побачила в маршрутці хлопця в такій формі. Учився на авіадиспетчера. Пів години розпитувала його. Сказав, варто йти на англомовний проєкт. Я туди і вступив. П'ять років усі предмети вивчав англійською", - каже Серветник.
З його слів, раніше конкурсу чи відбору на робочі місця не було. "Студент міг прийти на практику влітку, зарекомендувати себе й отримати запрошення на роботу. А потім створили відділ керування людськими ресурсами, зробили відбір. Мій випуск першим під нього потрапив. Було 20 місць в Україні. Участь у конкурсі брали більш як 200 випускників двох вузів", - пояснює Олександр.
Він розповів, що у найкращі часи диспетчер заробляв не менше $2 тис. на місяць. "Працюємо 36 годин на тиждень, а не традиційні 40. У нас шкідливі умови, за законом. Якщо зміна триває 8 годин, то відпочинок повинен перевищувати її удвічі. У тебе гідна зарплата, можеш дозволити собі відпочинок на хорошому закордонному курорті, автомобіль середнього класу. Житло – за п'ять років", - говорить авіадиспетчер.
Відома українська співачка Анна Трінчер під час одного з випусків свого проєкту "Перепрошую" грубо висловилася про місто Бережани Тернопільської області. Вона заявила, що це місто "сільського типу" з "однією вулицею", чим спричинила скандал в мережі та...
Ведучий, журналіст і продюсер проєкту Реальна історія Акім Галімов розповів, що думає про критику нового підручника з історії України для 11 класу. Галімов став співавтором підручника, нагадують Патріоти України. «Не шукайте зради, де її немає. Для цьо...