Дослідження вчених з Оклендського університету, штат Мічиган, показало, що великі кішки здатні розрізняти знайомі та незнайомі людські голоси. Раніше вважалося, що подібні здібності є тільки у домашніх кішок, передають Патріоти України.
Це відкриття, про яке пише The Guardian, проливає світло на дивовижні здібності тварин і підкреслює їхні соціальні навички, незважаючи на те, що вони зазвичай живуть поодинці.
Дослідники виявили, що навіть дикі кішки, які мешкають у неволі, здатні відрізнити голос людей, які за ними доглядають, від інших голосів. Це говорить про те, що кішки мають розвинений слух до різних тонів, що може бути важливим для їхньої поведінки в дикій природі.
У рамках дослідження вчені вивчали левів, димчастих леопардів, снігових барсів, сервалів та інші екзотичні види кішок, яких утримували в неволі. За допомогою аудіозаписів вони тестували реакції тварин на знайомі та незнайомі голоси людини.
Результати дослідження показали, що кішки реагували набагато активніше й інтенсивніше на знайомі голоси, ніж на незнайомі. Це стосувалося і народжених у дикій природі, і в неволі особин.
Професор Дженніфер Вонк зазначила, що здатність великих кішок налаштовуватися на різні людські голоси не є результатом одомашнення, а скоріше наслідок регулярного контакту з людьми. Вона також наголосила, що результати дослідження можуть застосовуватися до диких кішок, якби вони мали досить частий контакт із людьми.
Незважаючи на успіхи дослідження, воно має свої обмеження, включно з невеликим розміром вибірки та умовами утримання кішок у неволі. Проте, результати дослідження дають нове розуміння про здібності великих котячих.
Співробітники з двох різних похоронних бюро побилися прямо на вулиці через тіло чоловіка. Він загинув під час того, як прикрашав свій будинок. Про це повідомило видання Need To Know, передають Патріоти України. Це сталося у Вільяермосі, що розташоване ...
В лісах національного природного парку "Бойківщина" гуляє "карпатський єдиноріг". Дивовижний звір виявився самцем козулі, який втратив свій другий ріг чи взагалі не мав його через аномалію розвитку. Світлини опублікували 1 квітня на Facebook-сторінках ...