"Ми будемо програвати та втрачати території": Волонтер вказав на великі проблеми в Україні, які "замовчують"

Насправді похід ц ТЦК чи повістка - це не страшно. Це не означає, що ти обов'язково загинеш чи будеш поранений. Багато з цих наративів кидаються сюди росіянами. І це цілеспрямована політика для того, щоб зірвати нам мобілізаційні заходи. Про це "Українській правді" розповів волонтер та військовослужбовець Роман Сініцин.

"У нас відповідно буде не вистачати людей, і через це ми будемо програвати і втрачати території. Так не можна!", – стверджує він. За словами Сініцина, в армії є купа професій, які пов'язані не з бойовими діями, а з обслуговуванням техніки, логістичними процесами, паперова робота в штабі – це теж важливо.

"Тому, що це все не поїде, не полетить, не заправиться, якщо хтось не нахерячить купу папірців, купу підписів, віз, погоджень і так далі. Так воно працює. Наразі людей не вистачає. Ми воюємо понад два роки і це дається дуже важко", – наголошує Сініцин.

Люди, завдяки яким країна встояла на початку вторгнення, це добровольці, які пішли масово у військкомати, і кадрові військові, які були готові і які пройшли АТО. Вони, запевняє волонтер, втомилися.

"Десь втомилися, десь вони поранені, десь їх уже немає, десь уже людей просто плавить. Кажу, як є. Тому що в такому темпі прожити понад два роки – це надзвичайно важко. Тобто можуть бути уже і психологічні проблеми. Тому людей треба замінити", – вважає Сініцин.

Наразі можливість замінити людей є. Втім проблема полягає в тому, що інші – масово уникають служби. "Купа людей, які ще не мобілізувалися, чогось бояться, ховаються за спинами своїх жінок, не виходять з квартири – це дічь насправді", – переконаний військовий.

Він акцентує: йдеться про існування нас як нації, як держави, про наш дім. Якщо сюди прийдуть росіяни, то жити по-старому вже не вийде. На жаль, у деяких людей є ілюзія, що вони зможуть продовжувати нормально жити, коли прийдуть окупанти. Мовляв, нічого страшного, просто зміниться влада. Проте, вочевидь, це зовсім не так.

Що перетворює воду в пластиковій пляшці на токсичний хімікат. Нові дослідження виявили потенційну небезпеку

середа, 26 червень 2024, 5:40

Дослідники радять уникати потрапляння прямих сонячних променів на пляшку з водою, оскільки це може зробити рідину небезпечною. . Як пише IFLScience, носити з собою пляшечку води протягом дня для підтримання водного балансу може бути чудовою ідеєю, осо...

Справа Тищенка: Встановлено причетних до катування та незаконного позбавлення волі ексвійськового у Дніпрі

середа, 26 червень 2024, 0:37

20 червня у Дніпрі на проспекті Дмитра Яворницького група чоловіків у балаклавах та камуфляжі без розпізнавальних знаків одягла на колишнього військового наручники та завдала йому тілесних ушкоджень. Поліція розпочала два кримінальні провадження - за н...