"Ми були в суцільному шоці": Перший випуск "Від пацанки до панянки-5" закінчився бійкою - в новому сезоні стало на одну учасницю менше (фото)

Увечері 1 березня на Новому каналі стартував 5 сезон реаліті "Від пацанки до панянки", який виявився доволі багатим на події для представниць так званого покоління Z. Дівчата знайомилися та притиралися - хто за чаркою, а хто з кулаками. Крім цього "пацанки" проходили свої перші випробування на шляху до Школи леді, передають Патріоти України.

"Кожні 20 років змінюється покоління. Покоління Z - двигуни сучасності, це творці, а наші дівчата виявилися руйнівницями, - розповіла перший заступник директора Школи леді Катерина Виноградова. - Перед тим, як учасниці потрапили до Школи леді, вони мали пройти перевірку на сумісність з іншими поколіннями".

На жаль, це завдання "пацанки" провалили, що називається, з тріском: учасниці реаліті в п'яному угарі увірвалися до чужого гаража з представниками покоління Y, і це був тільки початок. При знайомстві з поколінням Х у бібліотеці дівчата так з'ясовували стосунки між собою, що рознесли читальний зал і ледь не повбивали одна одну.

"Вони настільки жахливо поводилися в перший день, що ми знаходилися в суцільному шоці, - зізналася директор Школи леді Тетяна Мокріді. - Складалося враження, що вони не усвідомлювали, куди потрапили. Щоб їх розум протверезів, щоб вони стали відповідальними, мотивованими та зрозуміли, що проект - це серйозно, дівчата отримали завдання - обрати людину, яка покине реаліті, не потрапивши до Школи леді. Їхнє рішення нас шокувало".

Вже 8 березня глядачі проекту дізнаються, для кого ж так і не відкриє свої двері Школа леді, і хто покине 5 сезон вже на старті.

З архіву ПУ. Довелося викликати рятувальників: На Запоріжчині жінка потрапила в пастку в магазині (фото)

понеділок, 12 квітень 2021, 23:55

Співробітниця магазина намагалася скористатися тістомісом, але невдало.

700 км без пдзарядки: Mercedes-Benz розкрив характеристики нового електромобіля мрії

понеділок, 12 квітень 2021, 23:45

Прем'єра автомобіля відбудеться в 2021 році. Як повідомляє німецький автовиробник, 333-сильна версія EQS 450+ отримає один мотор і задній привід, а 524-сильний EQS 580 4Matic оснастять двома моторами і повним приводом, передають Патріоти України. Для ...