Колишній намісник Києво-Печерської лаври Павло Лебідь приїхав до прихожан. Про це повідомила спільнота «Союз православних журналістів» у Telegram.
На кадрах видно, як прихожани оточили митрополита та цілували йому руки, а той благословляв їх.
А так прихильники Московської церкви протестують під Лаврою.
Зазначимо, що священник УПЦ МП Павло Лебідь має перебувати під цілодобовим домашнім арештом до 1 липня.
В Україні в серпні-жовтні значно скоротиться кількість відключень електроенергії. Однак вже взимку ситуація значно погіршиться: може повторитись сценарій липня, коли через спеку відключення тривали по 7 годин поспіль. Про це йдеться в публікації виданн...
Чиновниця з Кременця отримувала хабарі у вигляді сертифікатів мережі косметики та парфумерії Brocard та на відпочинок у готелі. Депутатка міської ради спільно із заступником голови Кременця, старостою однієї з громад та директора комунального підприємс...