
На Донеччині двоє юнаків скоїли подвійне вбивство й намагалися замаскувати його, влаштувавши пожежу. Деталі зухвалого злочину повідомляє прес-служба обласного управління Нацполіції на своєму сайті, передають Патріоти України.
Зазначається, що у Торецьку правоохоронці отримали повідомлення від рятувальників про пожежу в покинутій будівлі. Там при гасінні виявили два трупи - місцевих мешканців 52 та 44 років. На них виявили ознаки насильницької смерті.
У ході оперативно-розшукових заходів було з'ясовано хід подій і викрито зловмисників. Ними виявилися місцеві мешканці 16 та 18 років. Жертвою юнаків став спочатку безхатько, з яким у них виникла сварка, а згодом і бійка. Його почали бити руками та цеглиною, внаслідок чого чоловік на місці помер.
"Усвідомлюючи, що за вчинений злочин їм не уникнути кримінальної відповідальності, зловмисники вирішили "позбутися" трупа та приховати сліди злочину. Тіло потерпілого вони перенесли до покинутої будівлі, однак очевидцем дій фігурантів став випадковий перехожий. Чоловіка, як свідка злочину, фігуранти вбили тим самим способом", - йдеться у повідомленні.
Обидва тіла були підпалені. Все "законспірували" під пожежу через необережне поводження з вогнем. Нині зловмисникам повідомили про підозру у вбивстві, скоєному групою осіб. Їм загрожує довічне ув'язнення, а зараз затримані перебувають під вартою.
В Україні фіксують зміну поведінки диких лисиць — тварини дедалі менше бояться людей і можуть підходити дуже близько, а інколи навіть брати їжу з рук, передають Патріоти України. Фахівці пояснюють це одразу кількома факторами. Зокрема, через заборону п...
Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...