У Броварах 46-річний чоловік вчинив сексуальне насильство відносно неповнолітнього на території оздоровчо-реабілітаційного центру. Про це повідомив начальник головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов, передають Патріоти України.
"Зґвалтував 15-річного хлопчика. Масажисту повідомили про підозру", - зазначив Нєбитов.
За інформацією очільника поліції Київщини, підліток через певні вади зі здоров'ям тривалий час відвідував процедуру масажу. Під час чергового сеансу, на який неповнолітній прийшов сам, зловмисник і вчинив наругу.
"Ґвалтівник скористався безпорадним станом дитини та з метою задоволення своєї статевої пристрасті здійснив дії сексуального характеру", - йдеться у повідомленні.
Нєбитов зазначив, що зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі.
Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...
Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...