На очах онуків та правнуків: Пара, якій заборонили одружитись у юності, повінчалась через 60 років (фото)

У Великій Британії у віці 79 та 78 років одружилась пара, якій батьки заборонили бути разом у юності. Вони знайшли одне одного аж через 60 років. Про це пише mirror.co.uk, передають Патріоти України.

У 1963 році Лен Олбрайтон, якому тоді було 19 років, зробив пропозицію своїй 18-річній коханій Джанет Стір. Проте батьки заборонили їм бути разом. Через це пара мріяла втекти з Британії до Австралії.

Лен Олбрайтон тоді таки переїхав за океан та чекав на свою кохану. Проте батьки Джанет дізналися про заручини своєї доньки-підлітка і заборонили їй їхати. Так шляхи закоханих розійшлись. Лен одружився з австралійкою і народив трьох дітей, а Джанет залишилася у Великій Британії і стала заміжньою матір'ю двох дітей.

2015 року чоловік розлучився та вирішив розшукати кохання своєї юності. Він повернувся до Великої Британії і з'явився біля будинку Джанет на острові Уайт.

На той час жінка все ще була заміжня, але знову зустрілася з Леном через два роки, коли її чоловік помер від раку.

Вона навіть зберегла обручку, яку отримала від нього, будучи 18-річною дівчиною. Пара відновила свій роман 2018 року та почала жити разом. Закохані одружилися у лютому 2023 року, у віці 79 і 78 років, на очах у своїх дітей, онуків і правнуків.

Згадуючи їхню несподівану зустріч у 2015 році, Джанет сказала: "Я ледь не померла, коли зрозуміла, що це він стоїть біля мого садового паркану. Я була рада, що він шукав мене. Я багато думала про нього в той час".

Вона тримала його особу в таємниці від свого першого чоловіка, стверджуючи, що Лен був незнайомцем, який запитував дорогу. Минулого року Лен зробив пропозицію вдруге - і пара вирішила таки бути разом. Тепер люди кажуть, що дуже щасливі, бо все життя мріяли бути разом.

Що трапилось 30 травня: Міненерго назвало причину наймасштабнішого з зими відключення світла в Україні

середа, 31 травень 2023, 6:38

Постраждало 2 000 000 абонентів у 12 областях. У вівторок вдень сталося наймасштабніше з лютого відключення світла, яке торкнулося майже двох мільйонів абонентів у 12 областях. . Масове тимчасове відключення світла в Україні, що сталося у вівторок, 3...

Всі сумніви відкинуто: Кабмін різко підвищив тариф на електроенергію для населення з 1 червня, і це тільки початок, - ЗМІ

середа, 31 травень 2023, 5:50

Кабмін затвердив підвищення з 1 червня тарифу на електроенергію для населення до 2,64 грн/кВт-год. Про це повідомляє "Європейська правда", з посиланням на джерело в уряді. За твердженням видання, міністр енергетики Герман Галущенко у терміновому порядк...