На Олімпіаді-2022 після півфіналу змішаної естафети у шорт-треку за неспортивну поведінку дискваліфікували збірну Росії

Збірна ОКР з шорт-треку (Семен Єлістратов, Костянтин Івлієв, Павло Сітніков, Катерина Єфременкова, Софія Просвірнова та Ганна Серьогіна) була дискваліфікована у півфіналі Олімпіади-2022 у Китаї. Російські спортсменки не змогли правильно передати естафету, завадивши суперникам. Також вони спровокували падіння опонентки, зазначають Патріоти України.

Судді після перегляду відеоповторів вирішили покарати росіянок. Також було дискваліфіковано збірну США за блокування суперниць.

Зважаючи на те, що дві команди вибули з боротьби, а Китай показав найкращий час, саме команду господарів Олімпіади відправили одразу до головного фіналу, де вона стала чемпіонкою. Друге місце в Італії. Бронзова нагорода в Угорщини.

Результати виступів

В інтерв'ю "МатчТВ" Єлістратов заявив, що згоден з покаранням, оскільки перешкоди справді були.

"Було два моменти, нам показали відео. Сперечатись було безглуздо. Не можу сказати за нашу сторону, я знімав ковзани. Хто подавав запит – гадки не маю", – зазначив Єлістратов.

Скільки росіян насправді підтримують війну проти України: Авторитетний соціолог озвучив несподівані дані

середа, 4 жовтень 2023, 6:33

Підтримка війни серед російського суспільства повільно, але неухильно зменшується. Частка переконаних прихильників воєнних дій проти України в російському суспільстві – так звана «партія війни» – становить лише 10-15% населення. Про це заявив в інтерв'...

Небезпечний трюк довелось виконувати тричі: Каскадер встановив незвичайний світовий рекорд на вантажівці (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 6:15

В Італії 43-річний каскадер Марко Давіде Джионі встановив незвичайний світовий рекорд Гіннеса. Водій проїхав на двох колесах вантажівки через вузьку щілину. Відео опублікували на YouTube-каналі Guinness World Records. Каскадеру знадобилося кілька спроб...