
"Під процесуальним керівництвом прокурорів Офісу Генерального прокурора Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції трьох посадових осіб митних постів Одеської митниці ДМС викрито на одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України)", - йдеться в повідомленні.
За даними слідства, заступник начальника одного з відділів митного оформлення, діючи за попередньою змовою із в. о. начальника митного поста "Одеса" Одеської митниці ДМС, використовуючи своє службове становище, організували незаконну схему з вимагання та отримання неправомірної вигоди від суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють імпорт вантажів транспортом морського сполучення. Вони систематично одержували "винагороду" за безперешкодний пропуск та прискорення митного оформлення.
Посадовців затримано під час отримання 2100 доларів США неправомірної вигоди від ТОВ за безперешкодне митне оформлення контейнерів з вантажем.
Також досудовим розслідуванням встановлено, що начальник митного поста "Кучурган" Одеської митниці, організував аналогічну незаконну схему поборів від фізичних осіб за розмитнення транспортних засобів.

Правоохоронці затримали його в порядку ст. 208 КПК України після одержання 1800 доларів США неправомірної вигоди від особи за безперешкодне митне оформлення п’яти транспортних засобів. Вирішуються питання щодо повідомлення затриманим про підозру.

Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...