На Сонці стався найсильніший за останні роки спалах: Земля опинилася під ударом

В активній області Сонця стався найпотужніший за останні 6 років спалах. Напередодні також були зафіксовані спалахи, випромінювання від яких попрямувало до нашої планети. Про це повідомляє The Watchers, передають Патріоти України.

Як повідомляється, сонячний спалах класу X2, 8 стався в активній області Сонця 14 грудня. Подія розпочалася о 16:47 UTC (18:47 за Києвом - УНІАН) і закінчилася о 17:12 UTC (19:12 за Києвом - УНІАН). Це також найсильніший сонячний спалах поточного сонячного циклу.

Вчені зафіксували радіовипромінювання типу II з розрахунковою швидкістю 2118 км/с, що вказує на те, що під час спалаху стався викид корональної маси.

Крім того, було виявлено радіовипромінювання IV типу, які відбуваються у зв'язку з великими виверженнями на Сонці і зазвичай пов'язані з сильними корональними викидами маси і сонячними радіаційними бурями.

Прогнозується, що радіочастоти будуть найбільш деградовані над Південною Америкою. Напередодні потужного спалаху в цій же області Сонця сталося ще кілька менш сильних вивержень. Як повідомляється, за останні 24 години зафіксовано значне зростання плям і підвищення складності магнітного поля на Сонці. За прогнозами, геомагнітні бурі на Землі очікуються до 16 грудня.

Поки мати відійшла в туалет: Маленькі діти випадково з’їли... прах свого діда

понеділок, 20 січень 2025, 9:50

Жителька американського Колорадо Моніка Лонг, що самостійно виховує трьох дітей розповіла, що її діти випадково з’їли прах свого дідуся під час гри, передають Патріоти України з посиланням на The New York Post. Вона розповіла журналістам, що залишила ...

Зима без зими - курс на субтропіки: У Києві не фіксують значних морозів три роки поспіль. Фахівці коментують зміну клімату в Україні

понеділок, 20 січень 2025, 9:32

Характерно, що глобальне потепління в Україні найбільш відчувається у зимові місяці і цей процес більш значний ніж у сусідів по Європі. Фахівці вказують, що середньодобовий показник температури в країні коливається від п'яти градусів морозу до п'яти гр...