"Бідні люди, які встигли надихатися": На станції київського метро під час бійки розпилили сльозогінний газ (відео)

У Києві на станції метро "Хрещатик" сталася бійка між пасажирами, в ході якої було розпилено сльозогінний газ. Відповідне відео опубліковане на сторінці "Київ Оперативний" у Facebook, передають Патріоти України.

На запису видно, що на станції деякий час стояв потяг, через що запах газу проник всередину вагона. "Бідні люди, які встигли надихатися цього. Причини і сторони конфлікту встановлюються", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляє відділ комунікації столичної поліції, сьогодні на станції метро "Хрещатик" між двома групами пасажирів виник конфлікт, який переріс у бійку із застосуванням сльозогінного газу. Про конфлікт у поліції дізналися під час моніторингу інтернету. Правоохоронці встановлюють усіх учасників та з'ясовують обставини події.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Не дивуйтеся! Вчені розвіяли міфи про шкідливість масла та сиру

вівторок, 23 червень 2026, 12:40

Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...

Штраф чи в'язниця? Ось що загрожує за ігнорування повістки в Україні

вівторок, 23 червень 2026, 12:28

В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...