
У Києві на станції метро "Хрещатик" сталася бійка між пасажирами, в ході якої було розпилено сльозогінний газ. Відповідне відео опубліковане на сторінці "Київ Оперативний" у Facebook, передають Патріоти України.
Як повідомляє відділ комунікації столичної поліції, сьогодні на станції метро "Хрещатик" між двома групами пасажирів виник конфлікт, який переріс у бійку із застосуванням сльозогінного газу. Про конфлікт у поліції дізналися під час моніторингу інтернету. Правоохоронці встановлюють усіх учасників та з'ясовують обставини події.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.
Регулярне щоденне вживання навіть невеликої кількості оливкової олії може позитивно впливати на артеріальний тиск і загальний стан серцево-судинної системи. Проте міжнародна група науковців дійшла несподіваних висновків щодо впливу насичених жирів, які...
В Україні під час воєнного стану посилюється відповідальність за ігнорування повісток до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Громадян можуть викликати як шляхом особистого вручення документа, так і через поштове відправлення,...