На Сумщині батьки 10-класниці вимагають звільнення вчительки математики, вчителька подала заяву у поліцію про... булінг

В Пустовійтівській загальноосвітній школі Роменського району на Сумщині батьки однієї з учениць 10-го класу вимагають звільнення вчительки математики та позиваються до суду. Причина непорозуміння — у несправедливому, на думку батьків, оцінюванні знань, яке призводить до стресу у доньки. Про цю ситуацію повідомляє “Суспільне”, передають Патріоти України.

“Вона знає, що завтра урок алгебри чи геометрії і від третьої ночі вже не спить, вона хвилюється, вона гризе собі нігті”, - розповів батько школярки Євген Сентіщев.
Учителька математики Оксана Любиченко, яка має 31 рік педагогічного стажу, говорить, що від неї батьки вимагають високих оцінок для їхньої доньки та звинувачують в несправедливому оцінюванні контрольних робіт.

“Я зверталася до директора, прохала, щоб незалежна комісія переглянула контрольну роботу, запрошувала до себе на урок”, - розповіла вона.

Учителька стверджує, що через конфліктну ситуацію в неї погіршилося здоров’я і до неї в школу викликали швидку через серцевий напад. Батько учениці запевняє, що справа не в оцінках, а в справедливому оцінюванні. Водночас вчительку звинувачують в булінгу щодо їхньої дитини.

“Нам батько надав докази того, що його дитину ігнорує вчитель. Там були представлені скріншоти переписки, де дитина постійно зверталася до вчителя перевірити домашнє завдання, а вчителька не відповідала на ці повідомлення. Комісія вирішила, що тут присутні прояви, елементи булінгу, а саме ігнорування”, - підтвердила психологиня Оксана Денда.

Спочатку конфлікт намагалися вирішити в кабінеті директора, але компромісного рішення не було досягнуто. Зрештою і батьки школярки, і вчителька звернулися до райвідділу поліції із заявами про булінг.

“Факт булінгу з боку вчителя вчинений щодо учениці 10 класу – підтвердився. Цей матеріал направлено до місцевого суду для подальшого ухвалення рішення. За фактом заяви вчителя з приводу вчинення щодо неї булінгу зі сторони батьків учениці, то даний факт не підтвердився”, - розповіла інспекторка з комунікації Роменського районного відділу поліції Наталія Авруцька.

Слухання справи у суді щодо булінгу вчителем учениці заплановано на 4 квітня. Тим часом математику у школярки викладає інший вчитель.

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...

Не забули побажати незабутню вечірку в Криму: Британські військові привітали зі святом українських колег (відео)

неділя, 1 жовтень 2023, 21:51

У День захисників і захисниць України, який у нашій країні вперше відзначають у неділю, 1 жовтня, бійці Збройних сил отримали чимало слів вдячності та поваги за захист рідної Батьківщини. Долучилися до привітань українським Героям і британські воїни. В...