На війні загинув футболіст Микола Жидков - він повернувся з Польщі, щоб боронити країну

На війні загинув футболіст Микола Жидков, який повернувся до України з Польщі, щоб захистити її від російських окупантів. Про це повідомляється на сторінці футбольного клубу "Wegrzcanka" у соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

"На війні за нашим східним кордоном загинув гравець LKS Węgzcanka, який восени минулого року повернувся в Україну, щоб мужньо захищати свою родину, друзів та Батьківщину від російської агресії", - йдеться у повідомленні.

"Мікі був дуже милим та ввічливим хлопцем, не було людини, яка б його знала і не любила б. Коли він виходив на поле, він боровся з останніх сил, щоб принести своїй команді перемогу, а коли справа дійшла до боротьби за свободу своєї країни, він пожертвував тим, чим може бути людина в такому молодому віці - він пожертвував власним життям", - додали у клубі.

Що відомо про Миколу Жидкова

Відомо, що футболіст грав за польський футбольний клуб "Wegrzcanka" з 2020 по 2022 рік. У листопаді на сторінці клубу з'явилося повідомлення про те, що Жидков ухвалив рішення повернутися до України, щоб захищати її кордони. Вони оприлюднили кадри зворушливого прощання з ним. "Мікі, ти ще раз доводиш усім нам, що ти не тільки чудовий футболіст, але, перш за все, чудова людина", - написали вони.

Незважаючи на інвалідність: Молодшому брату легендарного "Да Вінчі", 4 рази намагалися вручити повістку

понеділок, 2 жовтень 2023, 21:16

Молодшому братові загиблого Героя України Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі" чотири рази намагалися вручити повістку, незважаючи на те, що хлопець з інвалідністю. Про це розповіла бабуся "Да Вінчі" пані Іванна Винник в інтерв'ю, передають Патріоти України. "Й...

"Пишуть, що я товста, а ніхто не знає, як я не могла встати у карцері": "Пташка" відповіла своїм критикам

понеділок, 2 жовтень 2023, 20:41

Українська доброволиця-медикиня Катерина Поліщук "Пташка" відповіла хейтерам, які її критикують через зовнішність чи "не таку поведінку в полоні чи після полону". Вона наголосила, що ці "критики" нічого не знають про те, що вона пережила і в реальному ...