На заздрість скреп: Армія США отримає абсолютно новий бойовий вертоліт (фото)

Аерокосмічний гігант Boeing почав модернізацію парку вертольотів A/MH-6 Little Bird, які використовуються для спеціальних операцій Сухопутними силами в рамках програми Mission Enhanced Little Bird (MELB). Про це пише Defence-blog, повідомляють Патріоти України.

Програма охоплює модернізацію основних компонентів вертольота з метою підвищення живучості, обізнаності льотчиків і поліпшення систем управління. Вертоліт забезпечують новими лопатями гвинта, більш довгою хвостовою балкою і рядом інших важливих поліпшень. Нова конфігурація MELB Block 3.0 дозволить, крім іншого, літати на більшій висоті і краще переносити спеку.

До того ж для вертольота на 220 кілограмів збільшили вантажність. Відзначається, що модернізація дозволить отримати «абсолютно новий» бойовий вертоліт, який буде відповідати всім сучасним вимогам Командування спеціальних операцій. В основі A/MH-6 Little Bird - вертоліт Hughes OH-6 Cayuse. Нова машина поєднує в собі малу масу, високу маневровість і широкі можливості пошуку і розпізнавання цілей.

"Носи з собою горщик": У Києві розгорівся скандал довкола агресивного педагога (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 16:57

У Києві розгорівся величезний скандал через жорстоке поводження з дітьми у школі № 69. Вчителька молодших класів, за словами батьків, знущалася над першокласниками, кричала на них, ображала і принижувала. Після того, як на захист педагога встали інші б...

Як такого карати?! З'явилося нове відео, як чиновник-живодер катував собаку на Хмельниччині

п’ятниця, 22 листопад 2019, 16:37

Відео на якому зафіксовано момент, коли собаку прив'язану до авто на швидкості протягують дорогою, оприлюднив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко у Facebook, передають Патріоти України. "Днями на Хмельниччині стався жахливий злочин. Жив...