"Наддержава" продовжує вставати з колін: Росіяни стали частіше красти їжу в магазинах

З січня по червень 2022 року в Росії суттєво зросла кількість дрібних крадіжок порівняно з тим же періодом минулого року. Суди у першому півріччі визнали винними у дрібних крадіжках 67 113 осіб – на 17% більше, ніж торік. Про це пише видання «Верстка» з посиланням на статистику Судового департаменту при Верховному суді Росії, передають Патріоти України.

Найчастіше росіяни крали алкоголь, ковбаси, м'ясо, вершкове масло, солодощі. Судді переважно призначали правопорушникам штрафи чи адміністративні арешти.

Так, у Сиктивкарі місцевий житель був поміщений до в'язниці на чотири доби за те, що вкрав у магазині пачку вершкового масла вартістю 116 рублів. Інший житель цього міста був заарештований на чотири доби за те, що викрав у магазині 220 грамів помідорів та 300 грамів огірків на 92 рублі.

Жителя Домодєдово посадили на дві доби під арешт за те, що виніс із магазину палицю ковбаси за 140 рублів. А у Горно-Алтайську місцевому жителю суд призначив 20 годин обов'язкових робіт за крадіжку копченого стегенця вартістю 157 рублів.

У деяких випадках суди враховували пом'якшувальні обставини та призначали мінімальне покарання – штраф 1 000 рублів.

Опитані виданням експерти пов'язують зростання дрібних крадіжок з тим, що населення біднішає через ведення війни проти України.

За останніми даними Росстату, кожен восьмий росіянин живе за межею бідності. Дохід 17,6 млн осіб у Росії (12,1%) не перевищує 14 тис. рублів (близько 230 доларів США).

За даними української розвідки, 75% росіян підтримують агресію Російської Федерації проти України. Такі показники є результатом кремлівської пропаганди.

Також повідомлялося, що більшість росіян вважають, що розв’язана РФ війна в Україні має тривати. Про це свідчать дані закритого соцопитування, проведеного на замовлення Кремля.

Не менше 5200 гривень! 600 тис. українців чекає підвищення пенсії: Кому пощастить

четвер, 30 березень 2023, 9:59

Пенсії в Україні знову підвищать українцям. Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що підвищення виплат для пенсіонерів, які продовжують працювати, торкнеться близько 600 тисяч українців, передають Патріоти України. "У квітні буде проведений ав...

Троє людей померли від нового вірусу, який вбиває протягом 24 годин - названо симптоми

четвер, 30 березень 2023, 9:57

Місто в Бурунді, Західна Африка, закрили на карантин після спалаху невідомого вірусу, який викликає кровотечу з носа. Представники охорони здоров'я країни кажуть, що вони вже виключили Еболу та Марбург, передають Патріоти України. Загадковий вірус викл...