Найбільший літак світу українська "Мрія" викликав фурор у Данії: Подивитися на гіганта їхали навіть з сусідніх країн

Ан-225 "Мрія" мабуть найкраще за все інше доводить всім іноземцям, що Україна це - країна високих сподівань, а не лише сільськогосподарський придаток розвинутого Заходу

Найбільший у світі літак Антонов Ан-225 "Мрія" днями приземлився в Данії в аеропорту Біллунда, щоб доставити назад до Києва більше 100 тон секретного вантажу, пов'язаного за анонімними джерелами з озброєнням для захисту від російської навали, повідомляють Патріоти України з посиланням на данське видання Kristeligt Dagblad. Українського гіганта захотіли побачити від 1000 до 2000 осіб, деякі з яких приїхали з сусідніх країн.

У вантажного літака шість двигунів. При цьому його довжина становить 84 метри, висота - 18,1 метра, а розмах крил - 88,4 метра. Маса порожнього літака Ан-225 становить 216 тонн, а максимальний вантаж, при якому він може злетіти досягає рекордних 640 тонн.

Для порівняння, звичайний пасажирський літак, наприклад, Боїнг 737-800, має розмах крила менше половини - тобто 35,8 метра. А його довжина становить 37,5 метрів.

Це вже третій раз, коли український гігантн знаходиться в Данії, і вперше він приземлився в аеропорту Біллунда.

При цьому повітряне судно привернуло увагу не тільки жителів Данії, але людей з Фінляндії, Норвегії, Швеції, Німеччини та Англії.

Нагадаємо, що в мережі нещодавно показали неймовірне приземлення "Мрії" у Польщі, де також подивитися на нього прийшли дуже багато людей. Ми також писали про те, що з'явилося вражаюче відео посадки літака Ан-225 "Мрія" майже в нульову видимість.

Мобілізований до армії актор Гарік Бірча, який зіграв "Вітальку", одружився і став батьком

понеділок, 4 березень 2024, 2:35

Український актор і військовий Гарік Бірча приголомшив прихильників новиною - він одружився і став батьком. Знаменитість не любить розповідати про своє особисте життя, проте зараз зробив виняток. . За лаштунками шоу "Ліга сміху. Волонтерський десант 3...

"Таких посад не дуже багато": У ТЦ дали пояснення щодо мобілізації обмежено придатних в Україні

понеділок, 4 березень 2024, 1:45

В Україні військовозобов'язані, яких військово-лікарська комісія визнала "обмежено придатними" до служби у воєнний стан, можуть бути мобілізовані. Однак служити вони можуть не скрізь, передають Патріоти України. Начальник Кременчуцького районного Терит...