Найсмачніша квасоля на зиму, як у магазині: Неймовірно простий покроковий рецепт

Квасоля - одна з найдавніших бобових культур. Вона дуже корисна для організму кожного з нас і прекрасно доповнює страви, які всі ми дуже любимо. Квасоля містить до 25% білка, засвоєння якого досягає 70-80%, передають Патріоти України.

Зараз якраз час заготовок на зиму, і Главред підкаже самий просто і смачний рецепт квасолі, як в магазині на зиму, щоб ваша майбутня зима була смачною. Квасоля є різних кольорів - біла, червона, чорна, стручкова квасоля. І всі види прекрасно підходять до борщу, супу, салатів, або просто як окрема закуска.

Квасоля в томаті на зиму - рецепт

Вам потрібно:

  • Квасоля (бажано свіжа) - 800 г;
  • томатна паста - 1 стакан;
  • цукор – 1.5 ст. л.;
  • сіль - ст. л.;
  • чорний перець - за смаком.

Квасолю промити і залити водою на 6-8 годин, щоб зерна розбухли, можна залишити на ніч. Як тільки квасоля на зиму набухла, промиваємо добре під проточною водою, і ставимо на плиту для варіння.

Квасолю на зиму в томатному соусі варити приблизно годину. Для соусу у великій мисці потрібно з'єднати томатну пасту і воду, добре все розмішати. До отриманої томатної суміші додаємо сіль, і спеції за смаком. Нашу зварену квасолю перекладаємо в томатний соус і варимо приблизно 2 години на слабкому вогні.

Готову квасолю в томатному соусі перекладаємо в банки, попередньо ошпарені окропом. Відразу закочуємо і перевертаємо догори дном. Залишаємо для повного охолодження до ранку. Зберігати квасолю на зиму в томаті в прохолодному місці.

"Я не засуджую дезертирів": Офіцер "Азову" назвав справжню причину СЗЧ у війську

субота, 24 травень 2025, 22:50

Самовільне залишення частини (СЗЧ), як правило, свідчить про проблеми саме з командиром, від якого йдуть. Таку думку в інтерв'ю Наталії Мосейчук висловив начальник штабу 1-ого корпусу Національної гвардії України "Азов" Арсен Дмитрик із позивним "Лемко...

Особливі інгредієнти та спосіб замішування: Учені з'ясували, чому бетон Римської імперії цілий і через 2000 років

субота, 24 травень 2025, 21:59

Майже через два тисячоліття після розквіту Римської імперії деякі з її споруд все ще стоять, витримавши випробування часом. Як зазначає видання Livescience, серед таких довгожителів можна назвати Пантеон у Римі; римські акведуки в Сеговії (Іспанія) і р...