
Воїни Збройних сил України в районі Бахмута (Донецька область) захопили в полон двох російських військовослужбовців. Виявилося, що окупанти, перебуваючи на передньому краї, курили траву передають Патріоти України.
Відповідним відео поділився журналіст Юрій Бутусов. Кадри, зняті нашими воїнами, він опублікував у Telegram 25 липня.
На території, відбитій Силами оборони, наші воїни знайшли пристрій окупантів, який вони використовували для вживання наркотичних речовин. Бутусов пожартував, що росіяни "вели не надто здоровий спосіб життя".
Захоплені в полон солдати країни-агресора не заперечували вину, а натомість виправдалися дозволом від свого керівництва.
"Що ви, наріки?" – звернувся до зв'язаних російських штурмовиків воїн ЗСУ. "Нам замполіт дозволив", – відповів йому один з окупантів.
Додамо, що цьому солдату українські захисники дозволили закурити. Це ще раз доводить, що Сили оборони України дотримуються Женевських конвенцій у питаннях поводження з військовополоненими.
24 червня Міністерство оборони України у межах трансформації Сил оборони запровадило новий базовий контракт для військовослужбовців на небойових посадах. Контракт передбачений для діловодів, бухгалтерів, майстрів, кухарів та інших фахівців на посадах, ...
Українці, які мають право на різні види пенсій, можуть самостійно обрати найвигідніший для себе варіант. Для переходу з одного виду пенсії на інший достатньо подати відповідну заяву до Пенсійного фонду України, передають Патріоти України з посиланням ...