Намагався просити в колеги вибачення? Український актор, яким замінили лице росіянина в серіалі, прокоментував скандал, а потім видалив пост

Видалене відео зберіг і оприлюднив інший актор, Петро Крилов, який раніше розповів, що в українському серіалі Останній лист коханого, який мав вийти на СТБ, за допомогою технології діпфейк змінили російського актора Прохора Дубравіна, передають Патріоти України.

Після того, як у Мережі спалахнув скандал через рішення авторів серіалу Останній лист коханого, що був знятий СТБ до початку повномасштабного вторгнення, вдатися до технології діпфейку, щоб замінити російського актора Дубравіна, який підтримує війну Росії проти України, телеканал повідомив, що переносить прем'єру серіалу і проведе додаткові консультації.

Актор Дмитро Сарансков, що замінив Дубравіна, також вирішив прокоментувати ситуації, що скалася, проте дуже швидко видалив відео зі своїм коментарем. Проте його встиг зберігти інший актор Петро Крилов. Він поширив відео, яке супроводив власним коментарем. Актор вважає, що «краще б Сарансков мовчав».

«Шановне суспільство, у мене немає звички відповідати на повідомлення від незнайомих людей. Але, коли близькі пишуть з проханням звернути на щось увагу, то, звісно, це не можна ігнорувати. Я також, як і ви, чекав на офіційну відповідь каналу. Дочекались.

Тому зараз я готовий відповісти на два головних запитання. Перше: «Чому мовчить Дмитро Сарансков?». Я мовчу, тому що в цьому випадку є така юридична підстава, як NDA (угода про нерозголошення — nv.ua). Можете загуглити та почитати, що буває за її порушення. І друге запитання: «Як я на це погодився?». А погодився я на це тому, що мені обіцяли, що моя участь в цьому допоможе позбавитись російського актора в українському серіалі.

Зараз я хочу вам нагадати, що в нашій індустрії є деякі люди, які незалежно від того, що вони обіцяють, вважають, що актор і його репутація — це лише витратні матеріали. І ви знаєте, я щиро сподіваюся, що настане той ранок, коли ми з вами прокинемось в переможній Україні, усвідомлюючи, що головна цінність, яка у нас є — це люди. Слава Україні!" — сказав Сарансков.

У своєму відео Петро Крилов не повірив словам Саранскова, бо раніше він читав коментар, який той залишив у Прохора Дубравіна, виправдовуючись, що був не в курсі, що замінює його.

«Тобто він спочатку збрехав, потім зник, а потім повернувся і ви*рав якусь таку несусвітню ху*ню, що мені навіть важко це коментувати», — зазначив він.

Український футболіст ефектно відповів російськомовному хейтеру

середа, 7 червень 2023, 22:43

Український футболіст "Челсі" Михайло Мудрик не в захваті, коли з ним спілкуються російською, повідомляють Патріоти України. У коментарях під дописом Михайла Мудрика на українця наїхав російськомовний підписник. Хейтер запитав гравця "Челсі", коли він ...

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...