"Нанотехнології" підвели: Російські космонавти опинилися в космосі без повітря

Російські космонавти опинилися в космосі без повітря через те, що їх сегмент на МКС через свою старість розвалюється і дає тріщини, інформують Патріоти України.

Витік повітря з Міжнародної космічної станції (МКС) прискорився в п'ять разів, повідомляє РІА Новини, посилаючись на джерело в ракетно-космічній галузі. Як пише Business Insider, витоки відбуваються на російському сегменті навколоземної лабораторії.
«Коли витік зафіксували у вересні 2019 року, то станція втрачала 270 грамів повітря на добу. У серпні провели першу ізоляцію екіпажу МКС, тому що темп витоку зріс в два рази - до 540 грамів на добу», - заявив співрозмовник російського агентства. За його словами, у вересні швидкість витоку зросла до 1,4 кілограма на добу, що вимагало повторної ізоляції екіпажу.

Не проста "птиця": Стала відома особа винуватця моторошної ДТП на Майдані

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:14

Винуватець ДТП п'ять років пропрацював у комісії з цінних паперів та фондового ринку на керівних посадах. Стала відома особа водія, який скоїв страшну ДТП в самому центрі Києва. За кермом позашляховика був Назаренко Юрій Миколайович, 1954 року народжен...

Смертельна ДТП на Майдані в Києві: Водій Land Rover заявив, що прийшов до тями тільки після аварії

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:56

Водій позашляховика, який 30 жовтня врізався в натовп у центрі Києва, заявив, що йому стало погано за кермом і він втратив свідомість. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Нагадаємо, Land Rover збив на смерть двох о...