
Колишній політв'язень Кремля, кримчанин Володимир Балух після побиття і виходу із коми намагається повернутися до звичного життя. Він поступово відновлюється - вже ходить і читає. У лікарні його відвідав друг, нардеп Ахтем Чийгоз. Про це у Facebook написала народна депутатка від Європейської солідарності Ірина Геращенко й опублікувала фото, зазначають Патріоти України.
Дякую лікарям Балуха, сьогодні хороші новини і його перше фото з лікарні. Лікарі написали, що Володя вже намагається розгадувати кросворди, - зазначила вона.

Нардепка підкреслила, що насправді йдеться про такі реабілітаційні методики. Адже Балух після виходу із коми проходить лікування у нейрохірургічному відділенні.

Сьогодні зробили контрольні знімки. Динаміка позитивна. Лікарі навіть дозволили Ахтему Чийгозу провідати друга, - додала Геращенко.

Поліції Києва затримала п'ятьох зловмисників, які через конфлікт прив'язали до дерева 58-річного чоловіка та побили його до смерті, а сліди злочину намагалися стерти з камер відеоспостереження, передають Патріоти України. "До поліції Києва надійшло пов...
Контррозвідка Служби безпеки затримала агента фсб на Одещині. Ним виявився завербований ворогом колишній військовослужбовець ЗСУ, який у 2005 році звільнився зі служби та оселився у портовому місті, передають Патріоти України. Після початку повномасшта...