Наслідки будут просто катастрофічними: Течія Гольфстрім досягла мінімальної швидкості за останні 1600 років

Група фахівців виявила, що течії Атлантичного океану практично повністю втратили свою стабільність. Вчені з'ясували, що течія Гольфстрім досягла мінімальної швидкості за останні 1600 років, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Як стверджують дослідники, найближчим часом течії в Атлантиці можуть повністю зупинитися. Автори наукової роботи пояснили, що в разі зупинки Гольфстріму катастрофи почнуться по всьому світу. За їхнім прогнозом, у більшості регіонів практично припиняться опади, що призведе до наймасштабніших посух на території Південної Америки, Західної Африки та Індії. А ось в Європі, навпаки, температура повітря почне різко знижуватися, можуть виникнути сильні бурі. Захід Північної Америки може постраждати через повені, оскільки рівень Світового океану почне підвищуватися.
Також через зупинку течії Гольфстрім можуть серйозно постраждати амазонські тропічні ліси і льодовики Антарктики. Як зазначили фахівці, течії в Атлантичному океані є дуже складною системою, і неможливо спрогнозувати, коли процеси в Атлантиці почнуть змінюватися. Це може статися вже в найближче десятиліття, проте такі зміни можуть статися лише через кілька століть, але в будь-якому випадку катастрофи не минути.

Чи буде перерахунок пенсій у 2025 році: Мінсоцполітики дало пояснення

неділя, 13 липень 2025, 6:56

В Україні не планують проводити додаткову індексацію пенсійних виплат до кінця 2025 року. Про це повідомила перша заступниця міністра соціальної політики Дар’я Марчак в інтерв’ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України. За її словами, пенсії перерах...

Біженців з України можуть змусити повернути виплати: Ось у якій країні ЄС змінять правила

неділя, 13 липень 2025, 6:30

Від деяких українців, які отримали статус тимчасового захисту в Німеччині, за певних обставин можуть вимагати повернення отриманих від держави виплат. До таких наслідків може призвести рішення обраної у травні нової німецької влади змінити підхід до пі...