Сліди доісторичного ведмедя знайшли в Антарктиді. Група дослідників з Австралії, недалеко від бази Амундсен-Скотт на відкритому грунті виявила скам'янілі останки, які ідентифіковані, як ймовірно деталі доісторичного ведмедя, що міг жити в Антарктиді близько 100 000 років тому. Як пише Explourer, група вчених з національного музею динозаврів в Австралії давно проводить дослідження узбережжя Антарктиди в пошуках палеонтологічних відкриттів, але це відкриття їх приголомшило, передають Патріоти України.
Останки схожі на гігантського короткомордого ведмедя. До недавнього моменту вважалося, що ведмедів ніколи не було в Антарктиді. Але тепер можливо нове відкриття повністю спростує це уявлення. Поки ж останки доісторичного ведмедя відправлені на континент для подальших досліджень. На думку вчених, ведмеді могли заселити льодовий материк через Південну Америку. І хоча реальних підтверджень цієї можливості поки немає, нове відкриття дає надію прихильникам цієї гіпотези.
Гігантський короткомордий ведмідь був одним з найбільших хижих ссавців, які мешкали на Землі в епоху заледеніння. У розмірах з ним змагаються деякі більш ранні м'ясоїдні гігантські ссавці, такі як ендрюзарх, саркастодон і мегістотерій.
Виходячи зі знахідок скелетів, його висота в холці становила від 1,5 до 2 м, але іноді могла досягати 3 метрів, а випроставшись короткомордий ведмідь досягав величини 3,5-4,5 м. За розрахунками вчених, самці важили в середньому 600 кг, а найбільші з них могли досягати ваги понад 1400 кг.
В енергосистемі зберігається значний дефіцит, і ситуація в ній змінюється - можливі зміни в застосуванні заходів обмеження світла. Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго", передають Патріоти України. Зазначається, що зараз українська енергосистема...
Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення, передають Патріоти України. Як пише видання Express, шве...