"Навальний - не бутерброд, мені глибоко байдуже, що з ним", - авторка проєкту "Рагу.лі"

Тетяна Микитенко нагадала, як висловився сам отруєний опозиційний політик про анексію українського Криму.

Такі, як Дмитро Гордон, затягують в український інформаційний простір росіян. Про це сказала журналістка, авторка проєкту "Рагу.лі" Тетяна Микитенко, передають Патріоти України.

"Він кожне інтерв'ю починає зі слів: "Нас буде дивитися широка аудиторія, тому давайте перейдемо на російську мову". Його не цікавить українська публіка і не треба це імітувати. Вони розширюють аудиторію, хоча кількість це не означає якість. У Гордона мета – покрити якомога ширше стадо. Затягує у наш інформаційний простір росіян. Остання – Альона Водонаєва. Кому вона цікава в Україні?", - запитує журналістка.

"Відкрила вранці facebook – новина про Навального. Про нього можу сказати: Крим не бутерброд (у 2014-у році, після того як Росія окупувала Крим, росіянин Олексій Навальний заявив: "Крым – это бутерброд с колбасой, что ли, чтобы его туда-сюда возвращать?". - ред.), Навальний - не бутерброд, мені глибоко байдуже, що з ним. Мене цікавлять мої інтереси. А якщо вже завоювати іноземні ринки, то завойовуйте їх у всі боки. А то завойовують один-єдиний російськомовний", - каже Тетяна Микитенко.

Джерело: Gazeta.ua

У США створили “найбілішу з білих фарб”, здатну супер ефективно охолоджувати будинки в спеку

субота, 17 квітень 2021, 6:50

Вчені з Університету Пердью в США створили супер білу фарбу, яка відбиває 98% енергії випромінювання сонячного світла. Про це йдеться в науковому журналі ACS Applied Materials & Interfaces, зазначають Патріоти України. . У новій фарбі в якості біл...

"Бориспіль" рветься в третє тисячоліття: Головна повітряна брама України зустрічатиме гостей сучасною автостанцією в футуристичних формах (фотофакти) :

субота, 17 квітень 2021, 5:45

В аеропорту "Бориспіль" з'явиться унікальна для України автостанція. Розробка триває, але на візуалізацією проекту можна подивитися вже зараз, повідомляють Патріоти України з посиланням на avianews.com. Повідомляється, що термінал для прийому автобусів...