Ветеринар, віце-президент американської благодійної організації EcoHealth Alliance Джонатан Епштейн вважає, що у світі найбільшою рушійною силою нових захворювань є зміни у землекористуванні, зокрема, вирубка лісів. На природу негативно вплинуло будівництво лісовозних доріг для видобутку деревини, публікує точку зору експерта Financial Times, передають Патріоти України.
За його словами, після будівництва лісовозних доріг було забезпечено доступ до глибоких лісових масивів, які значною мірою не були порушені людиною, і це стало причиною контакту з хвороботворною дикою природою.
"Переміщення тварин, які жили у цих лісах, також змушувало їх шукати нові місця проживання, збільшуючи ймовірність поширення патогенних мікроорганізмів на інші види, включно з людьми", – попередив ветеринар.
Чернігівець Владислав Плис пробув у російському полоні два роки і п’ять місяців. 46-річного чоловіка вдалося звільнити 12 червня. А наступного дня він дізнався про смерть матері. Трагічну історію родини опублікувало видання «Вість», передають Патріоти ...
У Калуському районі Івано-Франківської області чоловік погрожував поліцейському сокирою під час спільного рейду працівників поліції та територіального центру комплектування. У зв'язку з цим інцидентом на Прикарпатті розпочали кримінальне провадження. П...