Ветеринар, віце-президент американської благодійної організації EcoHealth Alliance Джонатан Епштейн вважає, що у світі найбільшою рушійною силою нових захворювань є зміни у землекористуванні, зокрема, вирубка лісів. На природу негативно вплинуло будівництво лісовозних доріг для видобутку деревини, публікує точку зору експерта Financial Times, передають Патріоти України.
За його словами, після будівництва лісовозних доріг було забезпечено доступ до глибоких лісових масивів, які значною мірою не були порушені людиною, і це стало причиною контакту з хвороботворною дикою природою.
"Переміщення тварин, які жили у цих лісах, також змушувало їх шукати нові місця проживання, збільшуючи ймовірність поширення патогенних мікроорганізмів на інші види, включно з людьми", – попередив ветеринар.
Кабінет міністрів України ухвалив постанову №163, якою встановив заборону на направлення осіб з інвалідністю на ВЛК для проходження медичного огляду – у разі, якщо відомості про інвалідність є в Єдиному державному реєстрі призовників, військовозобов'яз...
Польща збільшує кількість терміналів Starlink для забезпечення стабільного зв'язку на фронті. Цей крок має важливе значення для зміцнення обороноздатності України, передають Патріоти України з посиланням на Puls Biznesu. Польща незабаром збільшить кіль...