Ветеринар, віце-президент американської благодійної організації EcoHealth Alliance Джонатан Епштейн вважає, що у світі найбільшою рушійною силою нових захворювань є зміни у землекористуванні, зокрема, вирубка лісів. На природу негативно вплинуло будівництво лісовозних доріг для видобутку деревини, публікує точку зору експерта Financial Times, передають Патріоти України.
За його словами, після будівництва лісовозних доріг було забезпечено доступ до глибоких лісових масивів, які значною мірою не були порушені людиною, і це стало причиною контакту з хвороботворною дикою природою.
"Переміщення тварин, які жили у цих лісах, також змушувало їх шукати нові місця проживання, збільшуючи ймовірність поширення патогенних мікроорганізмів на інші види, включно з людьми", – попередив ветеринар.
У середу, 16 квітня, в селі на Львівщині трирічна дитина впала під колеса трактора і отримала тяжкі травми, повідомили у Департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА, передають Патріоти України. За попередніми даними, інцидент стався ввечері...
За умови настання миру в Україну повернуться близько 30% біженців, переважно це будуть пенсіонери й безробітні. Про це він сказав виданню РБК-Україна доктор економічних наук, експерт у сфері міграційної політики Андрій Гайдуцький, передають Патріоти Ук...