Названо найбільшу рушійну силу нових хвороб у світі

Будівництво лісовозних доріг "вдарило" по природі, вважає ветеринар.

Ветеринар, віце-президент американської благодійної організації EcoHealth Alliance Джонатан Епштейн вважає, що у світі найбільшою рушійною силою нових захворювань є зміни у землекористуванні, зокрема, вирубка лісів. На природу негативно вплинуло будівництво лісовозних доріг для видобутку деревини, публікує точку зору експерта Financial Times, передають Патріоти України.

За його словами, після будівництва лісовозних доріг було забезпечено доступ до глибоких лісових масивів, які значною мірою не були порушені людиною, і це стало причиною контакту з хвороботворною дикою природою.

"Переміщення тварин, які жили у цих лісах, також змушувало їх шукати нові місця проживання, збільшуючи ймовірність поширення патогенних мікроорганізмів на інші види, включно з людьми", – попередив ветеринар.

"Волосся стало дибки": Втікач-Азаров видав новий перл про українські школи

вівторок, 24 листопад 2020, 14:47

Колишній прем'єр-міністр України і втікач Микола Азаров продовжує видавати нові дивні висловлювання, передають Патріоти України. На цей раз в ефірі телеканалу NewsOne колишній чиновник розповів про те, що нібито в Україні військових ЗСУ і дітей у школа...

Врятує там, де люди не пройдуть: У Туреччині створили робота для евакуації поранених солдатів з поля бою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:34

У Туреччині з багатоцільової наземної платформи з дистанційним управлінням BOĞAÇ зробили робота, який здатний евакуювати поранених солдатів з поля бою. Про це повідомляють на сайті Elektroland Defence, передають Патріоти України. За допомогою нової без...