Ветеринар, віце-президент американської благодійної організації EcoHealth Alliance Джонатан Епштейн вважає, що у світі найбільшою рушійною силою нових захворювань є зміни у землекористуванні, зокрема, вирубка лісів. На природу негативно вплинуло будівництво лісовозних доріг для видобутку деревини, публікує точку зору експерта Financial Times, передають Патріоти України.
За його словами, після будівництва лісовозних доріг було забезпечено доступ до глибоких лісових масивів, які значною мірою не були порушені людиною, і це стало причиною контакту з хвороботворною дикою природою.
"Переміщення тварин, які жили у цих лісах, також змушувало їх шукати нові місця проживання, збільшуючи ймовірність поширення патогенних мікроорганізмів на інші види, включно з людьми", – попередив ветеринар.
У Швейцарії церква задля експерименту замінила у сповідальні священника на цифровий аватар Ісуса. Завдяки штучному інтелекту він у реальному часі відповідає людям на їхні запитання. Про це повідомили у The Guardian, передають Патріоти України. Інсталяц...
Починаючи з 4 жовтня 2024 року, поліція Хмельницької області розслідує ймовірне декларування недостовірної інформації з боку чоловіка голови МСЕК Хмельниччини Володимира Крупи, передають Патріоти України. Поки Володимиру Крупі правоохоронці не оголошув...