Названо регіони України, де трапляється найбільша кількість ДТП із травмованими та загиблими пішоходами

Складено рейтинг регіонів за кількістю ДТП із травмованими та загиблими пішоходами. Портал Opendatabot назвав області, де найчастіше відбувалися аварії у період від 1 січня до 31 травня 2021 року, зазначають Патріоти України.

Так, за звітний період сталася 2 641 ДТП із травмованими та/або загиблими людьми. Відкриває список Київ. У столиці України протягом перших п'яти місяців сталося 257 ДТП, із яких 14 були смертельними.

Другий рядок належить Дніпропетровській області, де за січень-травень відбулося 239 відповідних аварій (42 - смертельні). На третьому місці йде Одеська область - 223 ДТП, з яких 26 - смертельні.

На четвертій сходинці розташувалася Львівська область. Там за перші п'ять місяців 2021 року сталося 214 аварій (28 - смертельні). Замикає список Харківська область та її 175 інцидентів на дорозі з пішоходами (22 - летальні).

З архіву ПУ. "Народ, допоможіть": Задача для 3-го класу "зламала мозок" українським користувачам мережі (фото)

п’ятниця, 28 січень 2022, 23:30

У мережі опублікували задачу для третього класу, яка збила з пантелику користувачів мережі. Умови задачі опублікувала в Facebook Марина Тарамикіна. "Народ, допоможіть мені вирішити задачу для 3-го класу. Моє рішення і рішення вчительки різняться", - на...

Російського контингенту не вистачить для вторгнення в Україну, але ймовірна ескалація на Сході України

п’ятниця, 28 січень 2022, 22:25

100-тисячний контингент – це не сили для вторгнення. Цієї кількості Росії недостатньо для активної фази військового протистояння з Україною. Контингент вторгнення має втричі перевищувати чисельність, яка перебуває в стані активної оборони. Плюс немає розг