"Не люблю "хохлів-бандерівців": У Білорусі суд виніс вирок кухареві, який відмовився обслужити українця

Костянтина Горчакова засудили до штрафу на суму близько 1000 гривень.

Сергій Бахун. Фото: Радіо Свобода.

У Білорусі винесли вирок кухарю кафе Galaxy Костянтину Горчакову, який відмовився обслуговувати мінського підприємця Сергія Бахуна і назвав його "бандерівцем", передають Патріоти України.

За інформацією "Радіо Свобода", чоловіка засудили до штрафу на суму близько 1000 гривень. Конфлікт між кухарем і підприємцем стався 14 січня, коли Бахун з дочкою зупинився в придорожньому кафе близько Івацевич. За словами Бахуна, кухар називав його не тільки "бандерівцем", але і "хохлом і фашистом", після чого відмовився обслуговувати.

"Хохли, бандерівці, фашисти - він кілька разів говорив. Що спалили Хатинь... говорив емоційно, голосно, переходячи на крик в нашу сторону. Валіть звідси, говорив, зараз викину вас. Я зрозумів, що краще піти, щоб конфлікт не розгорівся, тим більше зі мною була дочка", - розповів потерпілий.

Сам обвинувачений вважає, що суперечку почав Бахун. "Замовлення ще не надійшло, і починаються розмови - був би Радянський Союз, не було б твого бізнесу. Я кажу - при Радянському Союзі все було чудово. І робота була, і справедливість, і зарплати були однакові. Ось і пішло... розмову першим почав Бахун. Я йому так і сказав - он що у сусідів робиться, хочете, щоб і тут таке було? Розвалили країну, і тут хочуть розвалити. І сказав, що годувати не буду, тому що їх я не годую", - розповів він.

Зазначимо, що кафе Galaxy існує близько 20 років. Воно розташоване на березі Яглевицького озера на 153 кілометрі траси Брест-Мінськ.

"Чекаємо інструкцію від Кабміну": Адвокат пояснив, що не так із застосунком "Резерв+"

середа, 29 травень 2024, 8:30

За минулий тиждень понад мільйон українців оновили свої дані через застосунок "Резерв+". Це в десятки разів більше, ніж в ТЦК та ЦНАП, де військовозобов'язані годинами вистоюють у чергах. Однак цей застосунок не працює належним чином і до того ж він не...

Апарати NASA зробили приголомшливе відкриття: Науковий світ схвилювали нові ознаки життя на Марсі

середа, 29 травень 2024, 8:15

Вчені NASA виявили на Марсі газ, що виробляється живими істотами на Землі. Це змусило дослідників знов замислитись, що може ховатися на Червоній планеті. Постійний потік метану з кратера Гейла знайшов марсохід Curiosity. Газ з'являється у різний час до...