
Екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі повертається до Одеси, де буде боротися з бандитами. Про це він написав на своїй сторінці в facebook, передають Патріоти України.
“Наступного тижня їду в Одесу. Не на відпочинок. Буду там, поки не звільнимо саме приголомшливе місто України від бандитів і не виведемо його на курс швидкого розвитку”, – написав він.
В коментарях українці підтримали ідею екс-президента Грузії. “Прекрасне рішення, я якраз вчора думала, що ви гарна кандидатура на губернатора”, – написала журналіст Тетяна Висоцька.
“Схоже на заяву майбутнього мера Одеси, чи мені здалося?Бажаю удачі і успіхів Михайлу”, – пише Валерій Махатадзе.
“Там ніби конкурс на Губернатора. Якраз вчасно. Вперед, без сумнівів у перемозі. Все буде по-чесному. У тому сенсі, що скоро вибори в місцеві органи. Відмінний шанс. Успіху”, – пише Павло Томчук.

Раптовий стукіт у вікно завжди привертає увагу, особливо якщо його спричинив птах. З давніх часів люди вбачали в такому візиті особливий знак і намагалися розгадати його значення. Одні прикмети обіцяють добрі новини, інші - застерігають про зміни. РБК-...
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...