Не переказуйте гроші на картки фізичних осіб: Податкова служба звернулась до українців із порадою

Державна податкова служба України звернулася до громадян країни, стосовно яких представники бізнесу нерідко вчиняють порушення. Щоб не стати жертвою обману при купівлі товарів, споживачів просять вимагати фіскальний чек та не переказувати гроші на банківські картки фізичних осіб, передають Патріоти України.

Основним підтвердженням правомірності здійснення покупки в інтернет-магазинах та звичайних торгових точках є фіскальний чек. Завдяки йому покупець має право отримання гарантії якості і може бути впевненим, що свій товар він отримає.

Однак, багато людей, які займаються торгівлею, намагаються обійти закон, пропонуючи покупцям сплатити покупку на банківську картку фізичної особи замість надання реквізитів ФОП. Це може спричинити цілий ланцюжок проблем.

Як розповіли у податковій, громадяни повинні вимагати від продавця фіскальний чек, як підтвердження укладання угоди про купівлю-продаж того чи іншого товару.

"Здебільшого продавці, які використовують таку схему продажів, не зареєстровані суб'єктами господарювання в установленому порядку. При цьому покупець не отримує фіскальний чек, втрачає гарантію на товар і взагалі ризикує не отримати його. Фіскальний чек – це запорука отримання якісного, безпечного та сертифікованого товару, виконання продавцем гарантійних зобов'язань, а також сплати всіх податків до державної скарбниці", - пояснили українським споживачам у ДПС.

В Україну повертаються морози: Синоптики назвали дату, коли похолоднішає та засніжить

субота, 25 березень 2023, 12:28

З понеділка, 27 березня, в Україні погіршиться погода. Спочатку негода охопить західну частину , а згодом розповсюдиться по всій країні. Про це розказала синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. За її даними, температура повітря впродовж 2...

Звільняв Куп'янськ і воював за Бахмут: Окупанти вбили добровольця з Франції, у нього лишилося двоє дітей

субота, 25 березень 2023, 11:50

Російські окупанти вбили 29-річного француза Кевіна Давида, який рік захищав Україну на фронті у складі "Іноземного легіону". Про це повідомили у підрозділі французьких добровольців Task Force Baguette, передають Патріоти України. Кевін загинув у боях ...