Не переказуйте гроші на картки фізичних осіб: Податкова служба звернулась до українців із порадою

Державна податкова служба України звернулася до громадян країни, стосовно яких представники бізнесу нерідко вчиняють порушення. Щоб не стати жертвою обману при купівлі товарів, споживачів просять вимагати фіскальний чек та не переказувати гроші на банківські картки фізичних осіб, передають Патріоти України.

Основним підтвердженням правомірності здійснення покупки в інтернет-магазинах та звичайних торгових точках є фіскальний чек. Завдяки йому покупець має право отримання гарантії якості і може бути впевненим, що свій товар він отримає.

Однак, багато людей, які займаються торгівлею, намагаються обійти закон, пропонуючи покупцям сплатити покупку на банківську картку фізичної особи замість надання реквізитів ФОП. Це може спричинити цілий ланцюжок проблем.

Як розповіли у податковій, громадяни повинні вимагати від продавця фіскальний чек, як підтвердження укладання угоди про купівлю-продаж того чи іншого товару.

"Здебільшого продавці, які використовують таку схему продажів, не зареєстровані суб'єктами господарювання в установленому порядку. При цьому покупець не отримує фіскальний чек, втрачає гарантію на товар і взагалі ризикує не отримати його. Фіскальний чек – це запорука отримання якісного, безпечного та сертифікованого товару, виконання продавцем гарантійних зобов'язань, а також сплати всіх податків до державної скарбниці", - пояснили українським споживачам у ДПС.

Найнадійніші китайські автомобілі: Якими машинами власники задоволені найбільше

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:50

Фахівці визначили найнадійніші китайські автомобілі 2023 року. І склали відповідний рейтинг. Дослідження проводили на основі задоволеності власників та кількості поломок, передають Патріоти України. Дослідження було проведено вагентстві JD Power. Осно...

Коли українцям повернуть гроші за ремонти розбитого ракетами житла: У "Слузі народу" дали відповідь

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:33

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт № 10063, який пропонує виплату грошової компенсації за ремонт житла, здійснений громадянами власними коштами. Мовиться про ті квартири та будівлі, які були зруйновані чи пошкоджені через агресію країни-терори...