Основним підтвердженням правомірності здійснення покупки в інтернет-магазинах та звичайних торгових точках є фіскальний чек. Завдяки йому покупець має право отримання гарантії якості і може бути впевненим, що свій товар він отримає.
Однак, багато людей, які займаються торгівлею, намагаються обійти закон, пропонуючи покупцям сплатити покупку на банківську картку фізичної особи замість надання реквізитів ФОП. Це може спричинити цілий ланцюжок проблем.
Як розповіли у податковій, громадяни повинні вимагати від продавця фіскальний чек, як підтвердження укладання угоди про купівлю-продаж того чи іншого товару.
"Здебільшого продавці, які використовують таку схему продажів, не зареєстровані суб'єктами господарювання в установленому порядку. При цьому покупець не отримує фіскальний чек, втрачає гарантію на товар і взагалі ризикує не отримати його. Фіскальний чек – це запорука отримання якісного, безпечного та сертифікованого товару, виконання продавцем гарантійних зобов'язань, а також сплати всіх податків до державної скарбниці", - пояснили українським споживачам у ДПС.
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...
Індексація пенсійних виплат, яку проводять щорічно, покликана збільшити пенсії. Але інколи буває так, що виплати не збільшуються, а у деяких випадках можуть і зменшитися. Останнє, насамперед, може стосуватися пенсіонерів, які продовжують працювати, пер...