Російські військовослужбовці скаржаться, що мобілізованих змушують підписувати контракт з міноборони РФ. А при відмові погрожують відправити їх в загони "Шторм-Z", передають Патріоти України.
Військова розвідка України перехопила телефонну розмову окупанта з братом, в якій вони обговорюють проблеми російської армії. Аудіозапис оприлюднили на YouTubе-каналі ГУР (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).
Загарбник розповідає про втрати в підрозділах російських окупаційних військ та про порядки в армії РФ. За словами окупанта, його вивели зі штату, оскільки він отримав поранення, а тепер йому дали карточку, але грошей на неї не перерахували.
Також окупант розповів про особливості підписання контрактів в російській армії та можливості потрапити до загонів "Шторм-Z" при відмові. Як стає зрозуміло з розмови, поранених також змушують підписати контракт.
"Та ні, я не підписував ще. Хлопці кажуть, їх два тижні тому поранило, то поки що нікого не напружують. Хоча в інших підрозділах, я чув, "штормами" лякають. Чесно, маячня якась. Значить тебе змушують контракт підписати, а якщо не підпишеш, то мобілізованих – в "шторма", – розповів окупант.
Нагадаємо, що вперше про існування підрозділів "Шторм-Z" стало відомо на початку квітня 2023 року, коли українські силовики захопили документи, що детально описують їхній набір та формування в місцях позбавлення волі.
Міністерство оборони Росії створило ці підрозділи за зразком ПВК "Вагнер" після розбрату з її власником Євгеном Пригожиним. Членів підрозділу набирають із російських в'язниць, обіцяючи, що успішна служба призведе до анулювання терміну покарання, а також заробітку у кілька тисяч доларів на місяць.
Насправді ж "шторми" кидають у найгарячіші точки, а позаду них часто виставляють "загороджувальні загони", які розстрілюють найманців, не даючи їм можливості ні відступити, ні припинити атаку.
Виплату 6 500 грн у рамках програми "Тепла зима" додатково отримають понад 5 000 українських сімей – ті, кому не вдалося надати її у 2024 році. Зокрема сім'ям внутрішньо переміщені особи (ВПО) з дітьми. Про це повідомив у Міністерстві соцполітики. Там ...
Громадяни 78 країн відкрили бізнес в Україні минулоріч. Найчастіше реєстрували компанії громадяни Туреччини, Польщі та США. Про це йдеться у дослідженні Опендатабот, передають Патріоти України. Так, понад 1,1 тис. нових компаній з іноземними власниками...