Не поспішати викидати замизкане незрозуміле барахло: На кухні пенсіонерки знайшли шедевр епохи Відродження

Першими "неладне" запідозрили родичі старенької, розгледівши в закопченому малюнку над кухонною плитою щось нетипове для фабричної штамповки.

У французькому Комп’єні в будинку літньої жінки випадково знайшли шедевр знаменитого художника XIII століття, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian. На картину, яка протягом багатьох років висіла на кухні над плитою, звернула увагу починаюча аукціоністка Филомен Вольф. Її запросили родичі жінки, які вважали, що це старовинна ікона, і хотіли її оцінити.

Виявилося, що це робота флорентійського живописця Чімабуе — одного з головних майстрів італійського живопису періоду проторенесансу. Картина написана темперою на дошці з деревини тополі і присвячена популярному євангельському сюжету — нарузі Христа.

За словами відомого французького мистецтвознавця Еріка Туркіна, дослідження підтвердили, що картина належить пензлю Чімабуе.

Картину виставлять на аукціон 27 жовтня, її вартість оцінюється в суму від 4 до 6 мільйонів євро.

Знахідка в Сахарі стала сенсацією: Теорія про занесення життя з Марсу отримала додаткові аргументи

субота, 31 жовтень 2020, 17:23

Вода на Четвертій планеті від Сонця з'явилась на 700 000 000 років раніше, ніж гадали науковці. В метеориті з Марса, що впав в пустелі Сахара, знайшли сліди води. Вік знахідки налічує близько 4,4 мільярда років, вважають дослідники. Результати роботи о...

"Зробив багато добра для людей, і люди за ним пішли": Виборці Лозінського виправдали його за вбивство (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 16:12

Жінка зазначила, що "в Києві депутати теж убивають людей". Жителі Підвисоцької об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області розповіли, чому обрали головою ОТГ засудженого за вбивство колишнього народного депутата Віктора Лозінського. Як йд...