Не поспішати викидати замизкане незрозуміле барахло: На кухні пенсіонерки знайшли шедевр епохи Відродження

Першими "неладне" запідозрили родичі старенької, розгледівши в закопченому малюнку над кухонною плитою щось нетипове для фабричної штамповки.

У французькому Комп’єні в будинку літньої жінки випадково знайшли шедевр знаменитого художника XIII століття, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Guardian. На картину, яка протягом багатьох років висіла на кухні над плитою, звернула увагу починаюча аукціоністка Филомен Вольф. Її запросили родичі жінки, які вважали, що це старовинна ікона, і хотіли її оцінити.

Виявилося, що це робота флорентійського живописця Чімабуе — одного з головних майстрів італійського живопису періоду проторенесансу. Картина написана темперою на дошці з деревини тополі і присвячена популярному євангельському сюжету — нарузі Христа.

За словами відомого французького мистецтвознавця Еріка Туркіна, дослідження підтвердили, що картина належить пензлю Чімабуе.

Картину виставлять на аукціон 27 жовтня, її вартість оцінюється в суму від 4 до 6 мільйонів євро.

Старенькі думали, що Зеленський надіслав: Ветерани з Дніпропетровщини отримали медалі від Путіна (відео)

середа, 12 травень 2021, 22:59

У ветеранів Другої світової війни з Дніпропетровської області знайшли медалі, видані торік від імені президента Російської Федерації Володимира Путіна, повідомляють Патріоти України. Зокрема, такі медалі виявилися у 95-річного Сергія Кузнецова із Зелен...

Археологи знайшли меч давньоримського воїна та розгадали його особливу таємницю (фото)

середа, 12 травень 2021, 22:46

Археологи в Греції виявили залізний меч віком 1600 років, який був складений під час язичницького ритуалу "вбивства" і похований у могилі солдата римської імператорської армії. Про це повідомляє портал Live Science, передають Патріоти України. Поховани...