Не щасливі і не найдобріші: Заборонені у СРСР фото, які показують сувору правду про радянських людей

Часи СРСР багатьма зараз сприймаються з нотками приємної ностальгії. Головна теза, якою апелюють фанати "совка" - та сама горезвісна стабільність, що ми втратили. Рідкісними кадрами поділився відомий блогер Максим Мирович, повідомляють Патріоти України.

Радянські "моржі"

"Моржизм" - типова совкова крайність, коли замість щоденної роботи над своїм здоров'ям людям пропонували пірнати в ополонку, щоб бути здоровим весь наступний рік. Чоловіків на фото нижче з натяжкою можна назвати здоровими людьми.

Знамениті пиріжки

Блогер каже, що анекдот "це м'ясо в пиріжках раніше гавкало або нявкало" - народився саме за радянських часів. Зараз же фанати совка про ці самі пиріжки з незрозумілим м'ясом зітхають, примовляючи, "ох як смачно годували в СРСР!".

Втомлені працівниці хлібопекарні

У хлібопекарні була встановлена автоматична лінія, але хліб в ній виходить поганий, не пишний. Тому в основний час пекарі фасували тісто за формами руками, а лінію включали тільки на час приїзду перевірок.

Алкоголізм і злидні

На знімках 80-х років нижче видно, що в совку процвітав алкоголізм і злидні. Причому лежачий безногий чоловік на вулиці, або алкаш на зупинці - не викликали у людей особливих емоцій, навіть співчуття.

Величезна черга-товкучка за дешевим алкоголем - підтвердження вище показаному.

Дивіться нижче ще кілька фото тих часів, на яких видно "щасливих" радянських людей.Постраждав ще й оператор: У Мелітополі "кадирівці" зґвалтували пропагандистку з бази "Миротворця" (документ)

понеділок, 30 січень 2023, 11:38

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області "кадирівці" зґвалтували російську пропагандистку з НТВ та побили оператора, передають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "Ищи своих", цю тему в РФ заборонили висвітлювати в новинах, але...

У ПФУ попередили щодо припинення виплати пенсій частині громадян: Щр треба знати

понеділок, 30 січень 2023, 11:24

Частині українців може бути припинено виплату пенсій. Це може статися з тими, хто отримує пенсію через банк - на банківську картку. Відновити виплату пенсій можна. Але при цьому пенсіонеру доведеться підтверджувати свою особу та доводити, що він живий....