
В Одесі майже одночасно від коронавірусу померла подружня пара. Чоловік із дружиною були не вакциновані від інфекційного захворювання і досить довго лікувалися вдома. А коли потрапили в лікарню, то лікарі вже не змогли їх врятувати - вони померли за лічені дні, передають Патріоти України.
29 вересня в Одесі поховали подружню пару – 60-річного Віктора Ф. і 58-річну Віру Ф. Про те, що вони померли від коронавірусу, повідомив глава Іванівської сільської ради в Одеській області Віктор Лобач.
За його словами, подружжя раніше жило в цьому селі, де залишилися їхні друзі та знайомі. І відразу після загибелі чоловіка з дружиною місцеві жителі почали поширювати чутки, що причиною смерті нібито стала вакцинація. Але це неправда.

За словами Лобача, Віктор і Віра не зробили щеплень від COVID-19. Спочатку вони приблизно тиждень лікувалися вдома і лише потім їх забрали в лікарню. Першою госпіталізували дружину, а чоловіка – через два дні."Після цього першою в лікарню забрали Віру, потім Вітю. Вони перебували в різних відділеннях, лікувалися в різних лікарів. Їхній син вірить, що лікарі робили все, щоб врятувати їх. Син купив усі ліки, які просили. Віра пробула в лікарні чотири дні. На третій день їй стало краще, а на четвертий вона померла. У неї було уражено 30% легенів, але хвороба дала ускладнення на серце. Вітя помер через 20 хвилин після Віри", – розповіла родичка сім'ї. Чому подружжя не вакцинувалося – не встигли або зовсім не хотіли – ніхто не знає."Світилися від щастя"
Подружня пара була дуже яскравою, особливо Віра. На її сторінках у соцмережах залишилося багато фотографій із чоловіком. Вони любили подорожувати, їздили по Україні – побували в Трускавці, на Закарпатті. Іноді виїжджали на пікніки і риболовлю.Віра танцювала в ансамблі. А знайомі в коментарях писали, що вони закохані одне в одного і буквально світяться від щастя. "Вона була прекрасною дружиною, турботливою мамою і супербабусею", – написала про жінку одна зі знайомих. Разом подружжя прожило близько 40 років.

Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...