Не впустіть у дім біду: Чи можна дарувати рушники й приймати їх у подарунок

В українській культурі рушник з давніх часів фігурував у різних обрядах, зокрема, у похоронних та весільних. Тому, якщо ви замислюєтеся над тим, чи можна дарувати рушники на день народження чи, наприклад, на Новий рік, то маєте враховувати цілу купу нюансів, передають Патріоти України.

Не простіше розібратися і з тим, в яких випадках варто приймати такий подарунок. Проте - давайте все розкладемо по поличках.

Чому не можна дарувати рушники - прикмета

З давніх-давен білі рушники використовували як похоронний атрибут - для підтримки покійного під час поховання. Прикмета свідчить, що подарований рушник може призвести до серйозних хвороб, конфліктів і невдач.

Намагайтеся не приймати в подарунок таку річ, особливо від людей, які можуть бажати вам зла. Якщо ж ви все-таки не можете відмовитися від презенту - заплатіть за нього символічну суму й обов'язково скажіть: "Сплачено".

Чи можна дарувати кухонні рушники

У давні часи у них рідні загортали їжу своїм близьким, які вирушали в далеку дорогу. Тому вважається, що подарований кухонний рушник може призвести до того, що люди розлучаться на довгий час.

Коли можна дарувати рушники - сприятливі ситуації

У минулому вишитий рушник вважався оберегом. Молоді дівчата спеціально робили на частині полотен особливі візерунки, які мали позитивне значення, і вкладали у них свою любов. Такі рушники призначалися обранцеві.

Тому виріб з ручною вишивкою може бути доречним подарунком для молодят чи подружньої пари, яка відзначає річницю. Є важливий нюанс - презент мають робити близькі й рідні люди. Особливу силу будуть мати рушники, на яких вишиті малюнки, що символізують удачу й багатство.

Йдеться про такі зображення:

  • риби (символи достатку, грошового зростання);
  • дельфіни (символізують удачу).

Варто зазначити, що дітям рушники дарувати має лише мама. При його виборі потрібно віддавати перевагу світлим відтінкам - зокрема, бежевим, рожевим. Після покупки можна позбавити річ негативу, який вона могла накопичити. Все дуже просто - виперіть рушник у воді, в якій розчинена дрібка солі.

Українцям видають гроші на дрова: Хто може отримати і які умови

неділя, 23 лютий 2025, 23:25

Українці, які отримують субсидію на оплату послуг ЖКГ, також можуть оформити допомогу на придбання твердого палива, зокрема, дров. Однак лише за певних умов – наприклад, якщо для обігріву житла використовується саме таке паливо. Тобто, за відсутності ц...

Українку, яка отримала у спадок будинок із пошкодженим лічильником, змусили доплатити за газ 116 тис. грн: У чому причина

неділя, 23 лютий 2025, 23:10

Балаклійський районний суд Харківської області зобов'язав місцеву жительку заплатити "Харківгазу" 115,8 тис. грн через пошкоджену пломбу на лічильнику. Жінка отримала будинок у спадок, а під час перевірки представники оператора виявили порушення. Про ц...