Не вистачить ні на що: На Прикарпатті розгорівся скандал через виплати жертвам повені (відео)

У місті Галич Івано-Франківської області люди виявилися незадоволеними розмірами виплат компенсацій після масштабної повені, передають Патріоти України.

Постраждалі скаржилися на несправедливий, на їхню думку, розподіл грошей. Стихія пошкодила майже 600 дворів, але лише приблизно сотню будинків міськрада визначила такими, що потребують компенсації, йдеться в сюжеті ТСН.

Чиновники розділили пошкоджені водою будинки на три категорії:

  • 300 тисяч гривень дадуть за зовсім зруйновані будинки
  • 50 тисяч грн – на будинки, що вимагають капітального ремонту
  • 20 тисяч грн – за пошкоджене житло

Водночас більшість пошкоджених будинків зарахували саме до останньої категорії. Постраждалі відзначили, що цих грошей недостатньо, адже в багатьох будинках потрібно заново відновити підлогу та стіни. Містяни вимагали проведення повторної експертизи.

"На 20 тисяч відшкодування – це хіба двері вхідні поставити, які в нас дуються. Підлогу, щоб найдешевшою плиткою застелити, – 18 тисяч", – розповіла потерпіла Олена Чемеринська.

Секретар міської ради Олен Скриник сказав, що повторну перевірку повинен проводити експерт.

"Депутат не може визначити, чи цей будинок вимагає капремонту або ж поточного. Повинен бути фахівець. В адміністраціях є в штаті люди, які могли б це кваліфіковано розписати. Ще 26 числа ми просили надати, але відповіді досі немає", – відповів чиновник.

А ви це знали? Чому в СРСР боролися зі святкуванням Великодня і що таке "комсомольська Пасха"

понеділок, 14 квітень 2025, 11:53

Після Жовтневої революції 1917 року більшовики запровадили нові ідеї, які змінили навіть святкову культуру радянського суспільства. Одним із перших кроків стала боротьба з релігією, а зокрема — з православним святом Великодня, передають Патріоти Україн...

В Україні пенсіонерів планують активно залучати на ринок праці: Ось які вакансії та привілеї пропонують

понеділок, 14 квітень 2025, 10:49

Українських пенсіонерів активно залучають до ринку праці через дефіцит кадрів, спричинений війною та міграцією молоді. Їх шукають на посади водіїв, охоронців, продавців, прибиральників, касирів, вантажників, менеджерів з продажу, кравців і різноробів. ...