
Вчені з'ясували, що чай може шкодити здоров'ю людини, оскільки містить небезпечні бактерії і грибки, особливо під час карантину через пандемію коронавірусу. Про це пише Daily Mail, передають Патріоти України.
Так, фахівець з харчових наук з Liverpool Hope University доктор Грейс Фархат звертає увагу на те, що багато людей сприймають карантин в якості додаткової відпустки, через що змінюють звичне харчування. Зокрема, у їх раціоні з'являється більше напоїв з кофеїном, включаючи і чай.
При цьому вони забувають, що в чаї містяться натуральні компоненти таніни, які пригнічують здатність організму абсорбувати ключові вітаміни і мінерали на кшталт заліза і кальцію. А це може стати реальною проблемою, якщо в раціоні під час карантину відсутня достатня кількість фруктів і овочів.
Тому доктор Фархат настійно рекомендує пити менше чаю під час основних прийомів їжі, тобто на сніданок, обід і вечерю, і взагалі виключити його в інший час. У той же час медик звертає увагу, що вживання чаю зменшує ризик хвороб серця і раку завдяки високому вмісту антиоксидантів. Тому для таких пацієнтів чай буде корисний, особливо якщо вони дотримуються всіх умов перебування на карантині.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...