Нещасна мала серйозну кровотечу та втрачала свідомість: У Києві жінці відмовили у госпіталізації через коронавірус

Більшість гінекологічних відділень в київських лікарнях на період карантину зачинені або перепрофільовані для хворих з коронавірусом.

У Києві напівпритомній жінці з діагнозом аномальна маткова кровотеча відмовили у госпіталізації. Лікарі однієї зі столичних клінік пояснили свою відмову тим, що у жінки коронавірус. Про це повідомила лідерка жіночого руху "За майбутнє" Ірина Суслова у Facebook, повідомляють Патріоти України.

"У місті карантин – нічим не можемо допомогти!", – саме так сказали нашій подрузі з діагнозом аномальна маткова кровотеча в одній із столичних клінік днями та відмовили в госпіталізації! Що робити в такій ситуації? У буквальному сенсі її посеред ночі в напівпритомному стані просто виставили на вулицю й запропонували викликати таксі. Не надавши потрібної допомоги та навіть не вислухавши! Адже в пацієнтки – коронавірус. Хоча й 14-й день, коли фактично, за протоколом, в цей період людина не становить жодної небезпеки для оточуючих", - написала Суслова.
Лідерка жіночого руху "За майбутнє" додала, що довелося здійснити велику кількість дзвінків та комунікацій, щоб виправити цю ситуацію. І подякувала усім небайдужим, хто витратив час та разом з нею приєднався до розв’язання цієї критичної історії.
Водночас, за словами Суслової, випадок показує глобальну проблему. "Українська медична система не готова! Кинувши всі сили на боротьбу з коронавірусом, інші пацієнти залишаються сам на сам зі своїми проблемами", - наголошує вона.
Більшість гінекологічних відділень в київських лікарнях на період карантину зачинені або перепрофільовані для хворих з коронавірусом. "А значить, за будь-яких ускладнень знайти допомогу буде вкрай складно. І це, коли час йде на хвилини, чи треба говорити, якими можуть бути наслідки?" – зауважує активістка.
За словами Суслової, пандемія значно ускладнила надання життєво важливих медичних послуг жінкам, вагітним жінкам та новонародженим, до того ж створила для них додаткові ризики.
Крім того, за словами активістки, лікарі, які працюють з жінками, хворими на COVID-19, мусять враховувати протипоказання. Так певні препарати, що допомагають у боротьбі з коронавірусом, мають побічні наслідки та можуть викликати аномальну маткову кровотечу. Як власне і сталося.

"Друзі, жодна з країн не була готова до пандемії. Усі ми зараз досі вчимося жити в нових умовах та боротися з раніше незнайомими викликами. Однак важливо залишатися людьми та професіоналами. Кожна людина, яка звертається в лікарню за допомогою, має її отримати! І карантин тут не виправдання", - підсумувала Суслова.

Врятувати не вдалося: У Луцьку через отруєння невідомою речовиною помер 2-річний хлопчик

п’ятниця, 3 травень 2024, 17:30

Правоохоронці розслідують смерть дворічної дитини у Луцьку. Попередньо відомо, що хлопчик помер він отруєння невідомою речовиною, передають Патріоти України. Що відомо про смерть дитини. Так, інформація про смерть 2-річного хлопчика у Луцьку надійшла п...

Залізна завіса закривається: У Росії чиновникам остаточно забороняють виїзд за кордон

п’ятниця, 3 травень 2024, 16:49

У Росії чиновникам остаточно забороняють виїздити за кордон через страх перед витоком державних таємниць. Усі закордонні поїздки чиновників мають бути попередньо узгоджені, і обмеження стосуються не тільки країн, які вважаються недружніми до Росії, але...