Невелика перерва: Коли чекати наступну магнітну бурю і як до неї підготуватися

У понеділок, 2 жовтня, закінчилася магнітна буря, тому багато метеочутливих людей краще почуватимуться. Проте, вже 5 жовтня очікується нова фаза, передають Патріоти України.

У цей період багато людей можуть відчувати запаморочення, нудоту, головний біль та інші симптоми. OBOZREVATEL розповідає про те, що робити метеочутливим людям у період між магнітними бурями та як до них підготуватися.

Календар магнітних бур на жовтень-2023:

  • 5 жовтня – потужна магнітна буря, пік якої буде вранці;
  • 13-15 жовтня – слабка магнітна буря;
  • 23-26 жовтня – слабка магнітна буря;
  • 29-30 жовтня – магнітна буря середньої потужності.

Геомагнітні бурі незалежно від сили можуть спричинити неприємні прояви у людини. Вважається, що геомагнітні бурі мають найбільший вплив на метеочутливих людей, вагітних жінок і тих, у кого є хронічні захворювання.

Зокрема, у людей, схильних до метеозалежності, зміни в магнітному полі можуть призвести до уповільнення капілярного кровообігу та виникнення дефіциту кисню в тканинах.

Також у ці дні вони можуть відчувати головний біль, безсоння, зміни в артеріальному тиску та інші симптоми. Тим не менше, вчені продовжують досліджувати вплив коливань магнітосфери на здоров'я і поки що не мають остаточних висновків із цього питання.

Для запобігання таким ефектам рекомендується зміцнювати свій організм.

Регулярні заняття спортом, перебування на свіжому повітрі та вживання достатнього обсягу води позитивно впливають на здоров'я.

При цьому бажано уникати шкідливих звичок та виключити з раціону нездорову їжу, таку як копчені, гострі та смажені страви, фастфуд та алкоголь, наскільки це можливо.

Важливо не вживати надто багато кави та солодощів у цей період. Експерти рекомендують віддавати перевагу трав'яним чаям, свіжим овочам та фруктам.

Вранці не заважає прийняти контрастний душ. Дуже важливо мати у цей період повноцінний сон.

В Україні проводять інвентаризацію пенсій: Ось кому виплати можуть скоротити

вівторок, 25 лютий 2025, 0:33

В Україні під час перевірок (інвентаризації) пенсійних справ можуть знизити розмір виплат. Наприклад, Пенсійний фонд може встановити, що частина зарплати або стажу для обчислення пенсії була врахована безпідставно. Про це пише видання "На пенсії", пер...

Рішення ВЛК про придатність: Українцям пояснили, чи можна анулювати і як

вівторок, 25 лютий 2025, 0:21

В Україні військовозобов’язані можуть оскаржити рішення військово-лікарської комісії про придатність до служби, якщо є невідповідність даних із попередніх медичних документів із актуальним обстеженням. Причинами для оскарження можуть бути формальні пом...