Розробники з Adobe і Каліфорнійського університету в Берклі створили систему, яка за допомогою штучного інтелекту визначає відфотошоплені фотографії, повідомляют Патріоти України.
В епоху постправди і deepfake-технологій, будь-які дані в мережі можуть виявитися підробленими або видозміненими. Розробники навчилися створювати реалістичні зображення на основі декількох ліній кольорових ескізів, а також генерувати справжні портретні фото неіснуючих людей.
Щоб якось відрізняти підробку від оригіналу, компанія Adobe спільно з представниками Каліфорнійського університету в Берклі створила спеціальну нейронну мережу. Як пише TechCrunch, система може не тільки визначити, яка фотографія була змінена у фотошопі, а й порадити, як прибрати ці зміни.
Штучний інтелект навчали за допомогою тисяч випадкових картинок з інтернету, і, в підсумку, технологія визначає відредаговані фотографії з точністю до 93%.
Компанія Adobe, як виробник одного з найпопулярніших фоторедакторів Photoshop, планує боротися з поширенням фейкового медіаконтенту в мережі, і їх розробка може допомогти іншим компаніям в цьому.
Поки інтелектуальна система Adobe — це тільки прототип, але компанія планує продовжити роботу в цьому напрямку і незабаром повинна випустити повноцінне ПО для визначення фейків.
Із кардіологічного відділення обласної лікарні імені Олександра Гербачевського у Житомирі виписали 100-річного пацієнта Федора Кир'яна. 9 липня йому провели операцію із заміни кардіостимулятора. Про це йдеться у сюжеті «Суспільного», передають Патріоти...
Михайло Кравчук із Рівненщини став першим Героєм України у Патрульній поліції. Президент Володимир Зеленський присвоїв йому найвище звання з врученням ордена "Золота Зірка". Про це розповіли у Патрульній поліції, передають Патріоти України. "Михайло Кр...