Розробники з Adobe і Каліфорнійського університету в Берклі створили систему, яка за допомогою штучного інтелекту визначає відфотошоплені фотографії, повідомляют Патріоти України.
В епоху постправди і deepfake-технологій, будь-які дані в мережі можуть виявитися підробленими або видозміненими. Розробники навчилися створювати реалістичні зображення на основі декількох ліній кольорових ескізів, а також генерувати справжні портретні фото неіснуючих людей.
Щоб якось відрізняти підробку від оригіналу, компанія Adobe спільно з представниками Каліфорнійського університету в Берклі створила спеціальну нейронну мережу. Як пише TechCrunch, система може не тільки визначити, яка фотографія була змінена у фотошопі, а й порадити, як прибрати ці зміни.
Штучний інтелект навчали за допомогою тисяч випадкових картинок з інтернету, і, в підсумку, технологія визначає відредаговані фотографії з точністю до 93%.
Компанія Adobe, як виробник одного з найпопулярніших фоторедакторів Photoshop, планує боротися з поширенням фейкового медіаконтенту в мережі, і їх розробка може допомогти іншим компаніям в цьому.
Поки інтелектуальна система Adobe — це тільки прототип, але компанія планує продовжити роботу в цьому напрямку і незабаром повинна випустити повноцінне ПО для визначення фейків.
Російський тренер та спортсмен Флорит Зайнуллін вбив дружину на очах доньки, повідомляють Патріоти України. 14 квітня російський слідчий комітет повідомив про вбивство жінки в Нягані. Тіла чоловіка та його дружини правоохоронці знайшли у квартирі, де п...
З віком важливо не лише стежити за фізичним здоров’ям, а й підтримувати активність мозку. Попри те, що хвороба Альцгеймера невиліковна, є прості звички, які можуть допомогти знизити ризик її розвитку, передають Патріоти України. Крім того, нові дослідж...