Ніхто не є в безпеці... У Китаї від коронавірусу вперше померли діти...

До тепер вважалось, що малеча відносно легко переносять цей вірус

A medical worker examines a child for signs of COVID-19

У Китаї від коронавірусу померли 10-місячна дитина і підліток. Це доводить те, що не всі молоді люди і діти застраховані від смерті внаслідок зараження COVID-19, повідомляють Патріоти України з посиланням на Los Angeles Times.

Немовля померло в середу, 18 березня. Протягом чотирьох тижнів дитина страждала від поліорганної недостатності, перш ніж у неї виявили коронавірус. Також у малюка була закупорка кишечника.

Китайська дослідницька група зі коронавірусу у дітей повідомляє, що в країні всього заражена 171 дитина, троє перебували у важкому стані й потребували інтенсивної терапії, зокрема 10-місячна дитина.

Лікарі припускають, що зазначених дітей більш уразливими до коронавірусу зробили супутні хвороби. Двоє інших дітей, як і немовля, мали серйозні проблеми зі здоров’ям: один лікувався від лейкемії, другий – хвороби нирок.

Інші дослідження Центру контролю за захворюваннями КНР інформують про 2 тис. 143 випадки зараження коронавірусом дітей, серед них 14-річна дитина, яка померла.

Однак невідомо, чи були у підлітка хронічні захворювання й як інші діти перенесли COVID-19.

Між тим експерти з медичного наукового видання The New England Journal of Medicine проаналізували, що у понад 4,4% заражених дітей не було симптомів коронавірусу, 51% – мали легкі симптоми (кашель, біль у горлі, нежить, втому). Решта 39% дітей хворіли на пневмонію з кашлем.

У важких випадках у неповнолітніх спостерігалися висока температура, кашель, проблеми зі шлунком. У критичних випадках виникали дихальна недостатність, шок, запалення мозку і збій в роботі життєво важливих органів.

Серед дітей, віком до року, критичний стан був у 18%. Серед тих, кому виповнилося від шести до 15 років, інфікування легко перенесли лише 7%.

Експерти поки не знають, чи могли діти, які не мають симптомів взагалі або їхню легку форму, поширювати коронавірус.

Маск заявив, що збирається купити "Манчестер Юнайтед"

середа, 17 серпень 2022, 8:24

Американський мільярдер Ілон Маск заявив, що купує клуб "Манчестер Юнайтед" передають Патріоти України. Дослівно: "Крім того, я купую "Манчестер Юнайтед", ласкаво просимо". . Нагадаємо: Раніше Маск хотів придбати соцмережу Twitter, але вирішив розірв...

"Якщо вона сита, то вночі не шарудить": Мережу зворушила кумедна інструкція побратимам від українських військових (фото)

вівторок, 16 серпень 2022, 23:28

Українські військові на передовій - не просто блискучі майстри своєї справи, але й чуйні та веселі люди, які не втрачають можливості пожартувати. Черговим таким доказом стала фотографія, зроблена у бліндажі - укритті, облаштованому на бойовій позиції д...