"Ніколи раніше такого не бачив": Гінеколог шокував знахідкою у піхві пацієнтки

Акушер-гінеколог із Гондурасу Марко Калікс був вражений, виявивши таргана, що ховається у піхві пацієнтки. Про це повідомляє New York Post, передають Патріоти України.

Калікс є свого роду "зіркою" в онлайн-спільноті гінекологів і часто документує найбільш незвичайні або шокувальні випадки у своїй роботі для понад 386 тис. фоловерів на TikTok. Однак нещодавня знахідка перевела речі на "зовсім інший рівень", сказав лікар.

Він розповів, як до його клініки прибула пацієнтка із сільської частини країни, яка була "надзвичайно неспокійною, схвильованою і спітнілою". Жінка пояснила, що у неї були проблеми зі сном через щось "надзвичайно дивне" в її піхві.

Подальший огляд виявив винуватця дискомфорту жінки. "Коли я ввів дзеркало, я побачив, що це комаха. Насправді мені довелося вивести щось на зразок таргана", – сказав приголомшений гінеколог.

Це стало першою такою знахідкою для досвідченого лікаря, який раніше знаходив у жіночих репродуктивних органах усе – від презервативів до секс-іграшок.

Поки що незрозуміло, як тарган, який вже був мертвий до того, як його дістали з тіла жінки, зумів узагалі там опинитися.

Однак на сайті детермінаторів Orkin стверджується, що таргани зазвичай "віддають перевагу темним, вологим місцям, щоб ховатися та розмножуватися", і можуть "розплющити своє тіло, щоб поміститися до вузьких місць".

Калікс не уточнив, чи постраждала якось від цього пацієнтка і чи потребувала вона лікування.

Жінці пощастило, що лікар зміг витягнути комаху, адже якщо залишати предмет у піхві надто довго, це може призвести до інфекцій, пошкодження тканин та інших ускладнень.

Гінеколог закликав пацієнтів стежити за ненормальними симптомами, включно з виділеннями з неприємним запахом, кровотечами, набряками або висипаннями.

Він додав, що жінкам не варто зволікати зі зверненням до лікаря, якщо вони підозрюють будь-які проблеми.

Поліція перекопала українці господарство, шукаючи скарби, котрі селянка сховала під час повітряної тривоги і забулась де саме

середа, 27 вересень 2023, 3:25

У Тернопільській області поліція перекопала жінці господарство, оскільки та забула, де в перші дні війни закопала ювелірні вироби, і звинувачувала свого сусіда у крадіжці. Про це повідомили в поліції Тернопільської області. До правоохоронців звернулася...

Розважалися на Алеї Слави загиблим героям: На Одещині порушили справу проти компанії підлітків

вівторок, 26 вересень 2023, 22:54

У селищі Іванівка Одеської області підлітки, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, розважалися на Алеї Слави загиблим героям. Правоохоронці порушили справу, адмінматеріали вже передали до суду. Про це повідомляє Головне управління Національної по...