Новий поворот: Українським військовим заборонять публікувати деяку інформацію в інтернеті

У четвер, 22 лютого, у першому читанні Верховна Рада ухвалила законопроєкт, спрямований на гарантування соціального захисту військовослужбовців і поліцейських. Крім збільшення їхніх прав, цим особам буде заборонено розміщувати певні відомості в інтернеті. Про це повідомляє народний депутат Ярослав Железняк у Telegram, передають Патріоти України.

Він наголосив, що законопроєкт № 10313 містить положення, згідно з яким військовослужбовців позбавляють можливості поширювати через засоби масової інформації та інтернет інформацію, яку може бути використано для їхньої ідентифікації (включно з даними, що підлягають обробці, аналізу та узагальненню за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення). Серед них:

  • геопросторові дані про військові об'єкти, військові частини (підрозділи) та військовослужбовців під час виконання покладених на них завдань;
  • характер цих завдань і сили та засоби, залучені до їх виконання.

На додачу, законопроєкт передбачає регулювання умов надання військовослужбовцям одноразової відпустки у разі народження дитини зі збереженням повного розміру грошового забезпечення, а також питання, що стосуються нарахування пенсій для військовослужбовців.

Уроки з Конгресу

субота, 20 квітень 2024, 22:50

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Послуга коштувала не дуже дорого: У Києві затримали чоловіків, які "допомагали" складати іспити з водіння

субота, 20 квітень 2024, 22:44

У Києві правоохоронці викрили чоловіків, які за гроші допомагали скласти іспіти з водіння у сервісних центрах МВС. Про це інформує пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, один з фігурантів справи використовував...