"Ми прогнозували початок піку (захворюваності на COVID-19, - ред.) з 14-17 квітня, а далі ми казали - нам не потрібен пік, який буде стрімко розвиватись за 2-3 дні. Нам потрібен пік, який буде довготривалим у часі, тому зараз ми бачимо зниження захворюваності, але це не повинно вводити в оману - це тимчасове зниження", - зазначив заступник глави МОЗ.
За словами Ляшка, наразі завдання МОЗ - не допустити в країні стрімкого збільшення інфікованих коронавірусом. "Ми закликаємо дотримуватись карантинних заходів - це все допоможе тримати рівень захворюваності на тому рівні, який ми сьогодні маємо. Це допоможе нам якісно та ефективно лікувати людей, які потрапляють до закладів охорони здоров'я", - наголосив він.
За словами головного санітарного лікаря, важко спрогнозувати, скільки часу триватиме пік захворюваності на COVID-19. Ляшко зауважив, що сценарії епідемії в кожній країні розвивались по-своєму, адже вірус новий, і кожна країна по-різному виходила на пік захворюваності. "Ми не хочемо розглядати сценарії Італії та Іспанії - ми робимо все, щоб не йти за цими сценаріями. Зараз Україна йде за сценарієм Польщі, і наші превентивні заходи, які були вжиті, показують, що динаміка та крива захворюваності в нашій країні проходить так, як проходила в Польщі", - підкреслив він.
Ляшко зазначив, що епідемія COVID-19 в Україні може тривати довше, ніж в Італії та Іспанії, але без пікового навантаження. "Без піку, коли одночасно велика кількість приїде у відділення інтенсивної терапії", - сказав він.
Кабінет міністрів пропонує встановити на рівні закону виплату 15 млн гривень родинам цивільним, які загинули при захисті України від агресії Росії. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передають Патріоти України. Як зазначив Шмигаль, уряд подає...
Військовий, командир відділення 24-ї ОШБр "Айдар" ЗСУ Станіслав Бунятов окремо подякував тим росіянам, котрі вирішують придбати гру "S.T.A.L.K.E.R. 2" та, таким чином, доклались до допомоги Збройним силам України. Про це він написав на своєму Telegram-...