Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького, який не працює з моменту закриття повітряного простору на тлі повномасштабної війни, почав вивчати можливість запуску цивільних рейсів під час воєнного стану. Про це йдеться на сторінці аеропорту у соцмережі Facebook, передають Патріоти України.
Як зазначили у пресслужбі, аеропорт підсумував основні факти про життєдіяльність та роботу під час війни, й поділився підсумками та основними завданнями. Серед них - вивчення можливості відкриття рейсів цивільної авіації. Проте для такого кроку необхідне забезпечення всіх норм безпеки для літаків, пасажирів та інфраструктури. "Розроблено операційний документ евакуації пасажирів, проводимо постійні тренування процедур евакуації людей", - повідомили у пресслужбі.
Окрім того, співробітники аеропорту здійснюють постійну техпідтримку та моніторинг інформсистем, що забезпечують головну операційну діяльність та авіабезпеку, безперебійну роботу систем ІТ, засобів зв'язку та систем техзасобів охорони та безпеки.
Під час воєнного стану близько 1,3 тис. спеціалістів з різних напрямків із різних служб авіасфери оновили знання та підтвердили рівень профкваліфікації з сертифікованих програм Державної авіаслужби. Як відомо, в Україні закрили повітряний простір 24 лютого 2022 року.
За пів року в Україні народилися 86 795 дітей, і померли 249 002 людини. Наразі на одного малюка припадає 3 померлих, й ця ситуація незмінна протягом останніх 5 років. Найбільше народжують у столиці, а найчастіше помирають на Дніпропетровщині, передают...
За приблизними оцінками, понад 300 мільйонів людей у світі страждають на дальтонізм. У більшості випадків це означає, що людина не розрізняє певні відтінки кольорів або має труднощі з визначенням яскравості. У рідкісних випадках дальтонізм виявляється ...