Щось пішло не так? Олена Зеленська розповіла про "казус" із жовтою сукнею в Японії (фото)

Олена і Володимир Зеленські у жовтні відвідали інтронізацію імператора Японії Нарухіто. "Суперечливе" вбрання першої леді довго обговорювалося в мережі. Дружині президента пред'являли неповагу до традицій Японії, згідно з якими жовтий колір можно носити тільки членам імператорської родини, передають Патріоти України.

Але, як з'ясувалося пізніше, подібна заборона діяла лише до VIII століття. У посольстві Японії також висловилися про "інцидент", вказавши, що дрес-коду щодо кольору вбрання у них немає, і наряд першої леді лише підкреслив повагу до традицій країни.

Сама ж Олена Зеленська прокоментувала "скандал" у недавньому інтерв'ю для Vogue UA. Перша леді говорить, що під час поїздки була повністю задоволена своїм образом від українського дизайнера... поки не побачила публікації українських ЗМІ.

Крім того, помилку в дрес-коді для закордонної поїздки допустити непросто. Справа втому, що перед будь-яким візитом МЗС приймаючої країни надсилає протокол, в якому вказані всі нюанси. Український дизайнер, що пошив вбрання Зеленської для Японії, отримав замовлення на дві сукні за місяць та погоджував їх з першою леді. Олена Зеленська каже, що у своїх публічних виходах бачить чудову можливість показати світу творіння талановитих українських дизайнерів.

Наздогнала карма: Пілоти, які розбилися в авіакатастрофі в Росії, брали участь у нападі на українські кораблі

п’ятниця, 13 грудень 2019, 14:28

Екіпаж російського вертольота Мі-28H "Нічний мисливець", який розбився ввечері, 11 грудня, в Краснодарському краї, РФ, в кінці 2018 року приймав участь в агресії проти України, коли ФСБ РФ атакувала українські катери. Про це йдеться в розслідуванні Inf...

Її знали мільйони: Померла знаменита актриса - зірка радянського кіно (фото)

п’ятниця, 13 грудень 2019, 14:18

Катерина Дурова померла в Москві. Про смерть дочки культових акторів Льва Дурова та Ірини Кириченко стало відомо 13 грудня, передають Патріоти України. За словами представників Театру на Малій Бронній, де Дурова служила до кінця своїх днів, актриса пом...