Олена і Володимир Зеленські у жовтні відвідали інтронізацію імператора Японії Нарухіто. "Суперечливе" вбрання першої леді довго обговорювалося в мережі. Дружині президента пред'являли неповагу до традицій Японії, згідно з якими жовтий колір можно носити тільки членам імператорської родини, передають Патріоти України.
Але, як з'ясувалося пізніше, подібна заборона діяла лише до VIII століття. У посольстві Японії також висловилися про "інцидент", вказавши, що дрес-коду щодо кольору вбрання у них немає, і наряд першої леді лише підкреслив повагу до традицій країни.
Сама ж Олена Зеленська прокоментувала "скандал" у недавньому інтерв'ю для Vogue UA. Перша леді говорить, що під час поїздки була повністю задоволена своїм образом від українського дизайнера... поки не побачила публікації українських ЗМІ.
Крім того, помилку в дрес-коді для закордонної поїздки допустити непросто. Справа втому, що перед будь-яким візитом МЗС приймаючої країни надсилає протокол, в якому вказані всі нюанси. Український дизайнер, що пошив вбрання Зеленської для Японії, отримав замовлення на дві сукні за місяць та погоджував їх з першою леді. Олена Зеленська каже, що у своїх публічних виходах бачить чудову можливість показати світу творіння талановитих українських дизайнерів.
Службовці Національної гвардії та Державної прикордонної служби України у віці до 24 років зможуть розраховувати на виплату мільйона гривень за військову службу. Раніше компенсацію гарантували тільки військовослужбовцям Збройних сил України, передають ...
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...