"Онажедевочка": Зайцева не хоче сидіти, просить скасувати її вирок за масове вбивство

Суд поки не взяв скаргу мажорки до розгляду, бо вона оформлена неналежним чином.

"Пам'ятаємо, Олена Зайцева обіцяла визнати будь-який вирок суду й чесно нести відповідальність, але насправді вважає 10 років тюрми за шість смертей і шестеро покалічених людей надто суворим покаранням. І подала скаргу до Верховного суду", - пише журналістка Тетяна Доцяк на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Там просить скасувати вирок, а провадження закрити. Або ж зменшити термін ув'язнення до п'яти років умовного покарання. Відшкодування ж Зайцева просить поділити з Дроновим 70% на 30%. 70% Дронову, звісно.

Суд поки не взяв скаргу до розгляду, лишив без руху – юридичним терміном, бо скарга оформлена неналежним чином. Адвокатка Зайцевої не пояснила, в чому полягає незаконність і необґрунтованість судового рішення та невідповідність призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення. Суд дав адвокатці Зайцевої 15 днів на усунення недоліків.

Геннадій Дронов також подав скаргу до Верховного суду, однак поки немає інформації, чи взято її до розгляду. Також Дронов змінив адвоката, за моєю інформацією, його інтереси представлятиме адвокат Харківської правозахисної групи Геннадій Токарев.

І Зайцева, і Дронов нині відбувають покарання – Дронов у виправній колонії на Полтавщині, Зайцева – у виправному центрі на Дніпропетровщині".

До забобонного Х*йла повертається стара проблема: “Воля бога буде виконана”, - якутський шаман знову крокує на Москву, щоб “вигнати Путіна”

неділя, 8 грудень 2019, 19:50

,. Шаман з Якутська Олександр Габишев знову вирушив у Москву, що “провести обряд вигнання” пекельного президента Путіна. Про це повідомляє “Сибір.Реалії” з посиланням на слова сподвижників шамана, зазначають Патріоти України. Шаман вдруге йде до Кремля...

Під час віче на Майдані зловили провокатора, котрий кинув у Порошенка кілька яєць (фото, відео)

неділя, 8 грудень 2019, 19:45

Провокатора відразу затримали і спробували побити учасники віче. Однак організатори наполягли, щоб затриманого передали поліції. Чоловіка з червоно-чорним прапором на плечах затримали спочатку учасники віче, а згодом поліція, повідомляють Патріоти Укра...