"Онажедевочка": Зайцева не хоче сидіти, просить скасувати її вирок за масове вбивство

Суд поки не взяв скаргу мажорки до розгляду, бо вона оформлена неналежним чином.

"Пам'ятаємо, Олена Зайцева обіцяла визнати будь-який вирок суду й чесно нести відповідальність, але насправді вважає 10 років тюрми за шість смертей і шестеро покалічених людей надто суворим покаранням. І подала скаргу до Верховного суду", - пише журналістка Тетяна Доцяк на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Там просить скасувати вирок, а провадження закрити. Або ж зменшити термін ув'язнення до п'яти років умовного покарання. Відшкодування ж Зайцева просить поділити з Дроновим 70% на 30%. 70% Дронову, звісно.

Суд поки не взяв скаргу до розгляду, лишив без руху – юридичним терміном, бо скарга оформлена неналежним чином. Адвокатка Зайцевої не пояснила, в чому полягає незаконність і необґрунтованість судового рішення та невідповідність призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення. Суд дав адвокатці Зайцевої 15 днів на усунення недоліків.

Геннадій Дронов також подав скаргу до Верховного суду, однак поки немає інформації, чи взято її до розгляду. Також Дронов змінив адвоката, за моєю інформацією, його інтереси представлятиме адвокат Харківської правозахисної групи Геннадій Токарев.

І Зайцева, і Дронов нині відбувають покарання – Дронов у виправній колонії на Полтавщині, Зайцева – у виправному центрі на Дніпропетровщині".

З архіву ПУ. 19 вересня - Михайлове чудо в Хонах: Історія свята, традиції та прикмети

субота, 19 вересень 2020, 5:45

19 вересня православна Церква згадує Чудо архистратига Михаїла в Хонах. В народі це свято називають «Михайловим чудом». За переданнями великий князь Київський Всеволод заснував Видубицький монастир саме на честь цього чуда святого покровителя Києва. Ми...

Хіти тижня. Злодюжка добре розважився: Чоловік виявив зниклий телефон з несподіваними селфі (фото)

субота, 19 вересень 2020, 2:00

Мавпам не вперше користуватися гаджетами - черговий курйозний випадок стався в Малайзії, де місцевий житель виявив пропажу мобільного телефону. Про цю дивовижну історію молодий чоловік розповів в соціальних мережах, зазначивши, що він обшукав весь буди...