"Онажедевочка": Зайцева не хоче сидіти, просить скасувати її вирок за масове вбивство

Суд поки не взяв скаргу мажорки до розгляду, бо вона оформлена неналежним чином.

"Пам'ятаємо, Олена Зайцева обіцяла визнати будь-який вирок суду й чесно нести відповідальність, але насправді вважає 10 років тюрми за шість смертей і шестеро покалічених людей надто суворим покаранням. І подала скаргу до Верховного суду", - пише журналістка Тетяна Доцяк на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Там просить скасувати вирок, а провадження закрити. Або ж зменшити термін ув'язнення до п'яти років умовного покарання. Відшкодування ж Зайцева просить поділити з Дроновим 70% на 30%. 70% Дронову, звісно.

Суд поки не взяв скаргу до розгляду, лишив без руху – юридичним терміном, бо скарга оформлена неналежним чином. Адвокатка Зайцевої не пояснила, в чому полягає незаконність і необґрунтованість судового рішення та невідповідність призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення. Суд дав адвокатці Зайцевої 15 днів на усунення недоліків.

Геннадій Дронов також подав скаргу до Верховного суду, однак поки немає інформації, чи взято її до розгляду. Також Дронов змінив адвоката, за моєю інформацією, його інтереси представлятиме адвокат Харківської правозахисної групи Геннадій Токарев.

І Зайцева, і Дронов нині відбувають покарання – Дронов у виправній колонії на Полтавщині, Зайцева – у виправному центрі на Дніпропетровщині".

Резонанс тижня. Пішла з життя студентка, яка голодувала, щоб врятувати брата

п’ятниця, 24 січень 2020, 0:10

Дівчина зі зростом 135 см важила трохи більше двадцяти кілограмів. У філії лікарні Медичного університету Гуйчжоу в китайському місті Тунжень померла 24-річна студентка Ву Хуаянь, яка протягом п'яти років жила на два юаня (сім гривень) в день, щоб допо...

Хіти тижня. Знайшли з посмішкою на губах: На Вінничині жорстоко вбили росіянина, який воював в "Азові"

четвер, 23 січень 2020, 23:55

Максим Трикоза вступив до складу "Азову" 1 вересня 2015 року як волонтер-інструктор і отримав позивний «Войдан». Мешканці околиць Вінниці виявили тіло людини зі слідами насильницької смерті. Про це повідомляє Телеграм-канал «Черговий ООС», передають Па...