Оплески не вщухали: Українці потужно підтримали полонених моряків на судилищі у Москві (відео)

Українці, які приїхали в Лефортовський суд Москви, підтримати полонених моряків ВМСУ, зустріли їх бурхливими оплесками. Під час засідання усім 24 українським морякам окупанти продовжили арешт ще на три місяці, повідомляють Патріоти України.

Відзначимо, що раніше Уповноважена з прав людини Росії Тетяна Москалькова повідомила про можливе звільнення полонених українських моряків.

Відео із судилища опублікувала на своєму Telegram-каналі топпропагандистка Кремля Ольга Скабєєва, зазначивши, що до українських Героїв приїхали їхні рідні.

"Просто зараз у Лефортовському суді. Родичі приїхали, це вони морякам аплодують", – написала вона. На кадрах видно, як коридор, яким ведуть українських моряків, буквально заливає шквал бурхливих оплесків і вигуків "Героям слава!". Незважаючи на те, що хлопці йдуть під конвоєм, вони посміхаються і тримаються дуже гордо.

Журналіст Роман Цимбалюк зазначив, що рішення суду окупантів цілком передбачуване. "Дива не сталося. Арешт військовим морякам продовжений ще на три місяці, до 24 жовтня 2019 року. Загалом до 10 місяців. Не домовилися. Поки не домовилися. Сподіватимуся на краще!" – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Раніше Цимбалюк підмічав, що з'явилися підстави очікувати якогось гучного рішення. "Зустрів біля Лефортовського районного суду Ольгу Скабєєву. Топ російської пропаганди ніколи не приїжджає на суди щодо українських полонених. Сьогодні чомусь виняток! Дізнаємося скоро, до чого б це", – зазначив він.

З архіву ПУ. "Замовкни заради Бога!": Журналістка принизила голос ''антимайдану'' на росТБ (відео)

п’ятниця, 13 грудень 2019, 10:30

Суперечка між Яніною Соколовською та Юрієм Котом сталася під час обговорення слів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгія Туки. Українська журналістка Яніна Соколовська яскраво поставила на місце cкандального ведучого, голос...

З архіву ПУ. Похорон 332-річної московської окупації: На Андрія в Андріївській церкві Києва перше богослужіння Вселенського патріархату (відео)

п’ятниця, 13 грудень 2019, 9:52

Ця історицна подія відбулася рівно рік тому, 13 грудня 2018 року. Богослужіння очолили екзархи Вселенського патріархату. 13 грудня о 09:30 у Києві в Андріївській церкві почалась перша служба Вселенського патріархату, повідомляють Патріоти України з по...