Оплески не вщухали: Українці потужно підтримали полонених моряків на судилищі у Москві (відео)

Українці, які приїхали в Лефортовський суд Москви, підтримати полонених моряків ВМСУ, зустріли їх бурхливими оплесками. Під час засідання усім 24 українським морякам окупанти продовжили арешт ще на три місяці, повідомляють Патріоти України.

Відзначимо, що раніше Уповноважена з прав людини Росії Тетяна Москалькова повідомила про можливе звільнення полонених українських моряків.

Відео із судилища опублікувала на своєму Telegram-каналі топпропагандистка Кремля Ольга Скабєєва, зазначивши, що до українських Героїв приїхали їхні рідні.

"Просто зараз у Лефортовському суді. Родичі приїхали, це вони морякам аплодують", – написала вона. На кадрах видно, як коридор, яким ведуть українських моряків, буквально заливає шквал бурхливих оплесків і вигуків "Героям слава!". Незважаючи на те, що хлопці йдуть під конвоєм, вони посміхаються і тримаються дуже гордо.

Журналіст Роман Цимбалюк зазначив, що рішення суду окупантів цілком передбачуване. "Дива не сталося. Арешт військовим морякам продовжений ще на три місяці, до 24 жовтня 2019 року. Загалом до 10 місяців. Не домовилися. Поки не домовилися. Сподіватимуся на краще!" – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Раніше Цимбалюк підмічав, що з'явилися підстави очікувати якогось гучного рішення. "Зустрів біля Лефортовського районного суду Ольгу Скабєєву. Топ російської пропаганди ніколи не приїжджає на суди щодо українських полонених. Сьогодні чомусь виняток! Дізнаємося скоро, до чого б це", – зазначив він.

Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З ким поведешся: У російській Тамані загинули двоє українських моряків

середа, 21 серпень 2019, 0:28

Українці померли від отруєння метиловим спиртом. Сьогодні, 20 серпня, в районі російського порту Тамань через отруєння метиловим спиртом померли двоє громадян України, які працювали моряками на танкері «Магус» під прапором Панами. Про це повідомляє рос...