Ось чого закрилась Києво-Печерська лавра? Апологет РПЦ в Україні захворів на коронавірус: "У Господа потрясающе чувство юмора", - екснардеп

Заступник предстоятеля УПЦ МП митрополит Павло (Лебідь) є одним з найпомітніших противників української автокефалії. Також часто дивував громадськість погрозами церковних прокльонів у побутових конфліктах з поліцією та журналістами

Світлина Борислава Берези

Уже кілька джерел повідомили, що настоятель Києво-Печерської Лаври митрополит Павло хворий COVID-19, зазначають Патріоти України. Зокрема, новину в Мережі розповсюдив і Броніслав Береза. Далі мовою оригіналу.

"Уже несколько источников сообщили, что настоятель Киево-Печерской Лавры митрополит Павел болен COVID-19. Кроме того Киево-Печерская лавра закрыта для паломников с воскресенья из-за карантина, а братию проверяют на коронавирус. Так что все говорит о том, что это скорее всего правда.

Кстати, Павел приглашал людей в монастырь, чтобы те причащались, молились и обнимались. Надеюсь, что в случае болезни он проигнорирует лечение и использование аппарата ИВЛ, а последует своей рекомендации. Это будет честно.

А в остальном рекомендую не слушать чушь лицемеров, соблюдать карантин, беречь себя, стараться не посещать общественные места без необходимости, а при симптомах COVID-19 обратиться к врачу. И не болейте".

ЗМІ повідомляють, що двоє з чотирьох ченців Лаври госпіталізовані в Олександрівську лікарню з коронавірусом. Митрополит Павло (Лебідь) відчув ознаки коронавірусу ще три дні тому. Намісник Лаври входив до групи ризику, озвучену раніше МОЗ України, оскільки хворий на цукровий діабет.

Чорні та червоні: У Мексиці знайшли таємничі відбитки рук древніх майя (фото)

середа, 5 травень 2021, 23:52

У Мексиці в древній печері майя вчені знайшли таємничі розфарбовані відбитки рук. На думку археологів, ці відбитки пов'язані з древнім ритуалом повноліття древніх майя, передають Патріоти України із посиланням на Reuters. Зазначається, що на стінах у п...

Напоїв і задушив сина, а себе прив'язав у потопаючому авто: Моторошні подробиці трагічної смерті жителів Черкащини (фото, відео)

середа, 5 травень 2021, 23:42

34-річного чоловіка, якого разом із батьком знайшли в затонулій машині в кар'єрі села Ташлик Черкаської області, задушили. Водночас причиною смерті 58-річного загиблого стало утоплення, повідомляють Патріоти України. За інформацією поінформованого джер...